By: Skanfil Auksjoner AS
lot # 4753 - Samlinger/lotter over 1000,-
Thursday Apr 15, 2021 11:00 to Sunday Apr 18, 2021 18:00 Europe/Oslo
Saml. 1855-1955 i eldre album, nesten alt stemplet. 15 skillinger, f.o.m. skravert posth. godt belagt inkl. 4 stk. 1905-07-09, videre komplett inkl. NK 272 ekte stemplet, 5 kr V med pent, datert stpl. Forøvrig pen "Hensik" etc.
o/*
more from this sale
more from other sales
Price: $ 120.00