Skanfil Auksjoner AS

lot # 3971 - 21 mm stereotypi

Thursday Apr 15, 2021 11:00 to Sunday Apr 18, 2021 18:00 Europe/Oslo

43ay. Merke med tydelige st. vm., sidev. fullstpl. Chra. 1.IV.84. Bak notering inkl. for oss ukjent sign. "E. Larsen"?? i 1976. Moderat slitasje på et par tg. oppe.

o