Skanfil Auksjoner AS

lot # 2364 - Portugal (Michel)

Thursday Apr 15, 2021 11:00 to Sunday Apr 18, 2021 18:00 Europe/Oslo

Samling i per. 2/1304x, 80% kpl. og mest rundstemplet, inkl. en del fargevarianter. Nesten kpl. fra 1945/75. Litt blandet kval. tidlig, bedre etter hvert. Nr. 3 er signert. Verdifull samling i gammelt Schaubek-album.

o/*