lot # 322 - Italy Italien - parcel stamps

Tuesday Mar 26, 2019 09:00 Europe/Berlin

1954, Cavallini 1000 l., unmounted mint, very fine, sign. Sorani in pencil with certificate (1994)

Michel Pk.81
Postfrisch