By: Georg Bühler Briefmarken Auktionen GmbH
lot # 3714 - germany West Berlin booklets
Thursday Apr 28, 2022 08:00 Europe/Berlin
BERLIN-MARKENHEFTCHEN, Michel no.: MH13a MNH, Cat. value: 113€
Und MH13c (2), 14 postfrisch
Catalogue value €113
Michel MH13a