Friday Nov 18, 2016 10:00 to Saturday Nov 19, 2016 18:00 Europe/Berlin
Nov 18, 08:00 CET
2, 55 L. used, in perfect condition, photo expertize Krischke BPP, Michel 650,
2,55 L. gestempelt, tadellos, Fotoattest Krischke BPP, Mi. 650,-
13