BEHR Philatelie

lot # 970 - France: 20th Century Regular and Commemorative Issues

Thursday Jan 23, 2020 23:45 Europe/Paris

10F. bleu. Bloc de 4. CdeF. daté du 20.11.37. SUP.
Estimate €875

**
261