Цены реализованные

BEHR Philatelie

lot # 1082 - France: Back of the Book air post stamps

Thursday Jan 23, 2020 23:45 Europe/Paris

50F. Burelé. Feuille de 25. Coin daté du 16/06/36. SUP.
Estimate €38500

**
15