Thursday Apr 15, 2021 11:00 to Sunday Apr 18, 2021 18:00 Europe/Oslo
KONTIKI - konvolutt frankert med franske kolonimerker stemplet "Papeete 26-8-47" på uadressert konvolutt påstemplet "T". Medfølger et "sertifikat" signert av Erik Hesselberg i 1971 vedr. brevet.