Illyés Gyula: Abbahagyott versek. Bp., 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. A szerző ajánlásával és saját kezű aláírásával. Aranyozott kiadói papír kötésben, fedőborítóval.
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #243
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove Art and Collectibles filter Art and Collectibles
- (-) Remove books: other rarities filter books: other rarities
Filtrer par
Lot #13778 - Art and Collectibles books: other rarities
Petőfi Sándor: János vitéz. Plasztikus képekben. Róna Emy rajzaival. Bp., Offset-Nyomda. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
Lot #13779 - Art and Collectibles books: other rarities
Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. A szöveget válogatta és gondozta: Kozocsa Sándor. Első kiadás! Bp., 1943, Officina. Kiadói félvászon kötésben.
Lot #13780 - Art and Collectibles books: other rarities
S. Bokor Malvin: Az utolsó Árpád. Regényes életrajz. Bp., é.n., Szent István-Társulat.Illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
Lot #13781 - Art and Collectibles books: other rarities
Endrődi Sándor: Játszi órák. Gyermekversek. Bp., 1921, Athenaeum. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. A kötéstábla rajza Basch Árpád munkája. Nagy Sándorné rajzaival illusztrált kiadvány, (ezeknek több helyen hibás a sarka).
Lot #13782 - Art and Collectibles books: other rarities
Eckhardt Sándor: A francia szellem. Bp., 1938, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Lot #13783 - Art and Collectibles books: other rarities
Weöres Sándor: Áthallások, Bp., 1977 Szépirodalmi kiadó. Első kiadás!
Lot #13784 - Art and Collectibles books: other rarities
Kisfaludy Sándor: Gyula szerelme. Pest, 1858, Heckenast. Kopottas, díszes, aranyozott kiadói egsézvászon kötésben.
Lot #13785 - Art and Collectibles books: other rarities
Ego Dr. [Fried Margit, dr. Rózsavölgyi Mórné]: A Balogh-leányok érettségije. Bp. 1906. Magy. Keresk. Közl. Festett, kiadói félvászon kötésben
Lot #13786 - Art and Collectibles books: other rarities
Tamási Áron: Téli verőfény. Bp., é.n., Révai. Kiadói félvászon kötésben fedőborítóval.
Lot #13787 - Art and Collectibles books: other rarities
Heltay Jenő: Lumpáciusz Vagabundusz vagy a három jómadár. Nestroy bohózatos mesejátéka. Bp., 1943, Szerző kiadása. Szerző ajánlásával és aláírásával. Kiadói kemény kötésben, gerincnél hibás.
Lot #13788 - Art and Collectibles books: other rarities
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Lot #13789 - Art and Collectibles books: other rarities
Török Péter: Délibáb a Verhovinán. Kisvárda, 1929, Szerző kiadása. Az eredeti fedőborító felhasználásával korabeli félvászon kötésben.
Lot #13790 - Art and Collectibles books: other rarities
Max Dauthendey: a Biva tó nyolc orcája. Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötésben.
Lot #13791 - Art and Collectibles books: other rarities
Vándor Kálmán: Kétszer kettő három. Bp., é.n., Pantheon. Szerző által dedikált példány! Félvászon kötésben.
Lot #13792 - Art and Collectibles books: other rarities
Pekár Gyula: Topáz királyné és egyéb novellák. Bp., 1920, Légrády. Illusztrált kiadó papír kötésben.
Lot #13793 - Art and Collectibles books: other rarities
Kassák Lajos: Emberek, sorsok. Bp., é.n., Stílus. Kopottas kiadói papír kötésben.
Lot #13794 - Art and Collectibles books: other rarities
Dövényi Nagy Lajos: Ősztől Őszig. Stádium Sajtó Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben. Első kiadás. 1945-ben betiltották!
Lot #13795 - Art and Collectibles books: other rarities
Nagy Imre: Ötezer vicc. I. kötet. (1-1000) 1932, Ojság. (Zsidóviccek gyűjteménye). Hasonmás kiadás. Modern műbőr kötésben.
Lot #13796 - Art and Collectibles books: other rarities
Márton József: Három nyelvből készült oskolai lexicon vagyis szókönyv. 2. köt. Bécs, 1816, Zweck Bertalan. Kopott gerincű kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Lot #13797 - Art and Collectibles books: other rarities
Benedek Marcell: Ady- breviárium. I-II. kötet. Ady élete, emberi arcképe, költői jelentősége, prózai írásai. Bp., é.n., Dante. Kopottas kiadói félvászon kötésben.
Lot #13798 - Art and Collectibles books: other rarities
Markovits Rodion: Szibériai garnizon. Kollektív riportregény. [Bp.], [1930], Genius. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
Lot #13799 - Art and Collectibles books: other rarities
Ebner-Eschenbach Mária: Ismét a régi. Bp., 1897, Athenaeum. Díszes kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban.
Lot #13800 - Art and Collectibles books: other rarities
Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Mesejáték. Bp., 1958, Magyar Helikon. Sorszámozott példány 219/1000! Aranyozott kiadói egészbőr kiadásban.
Lot #13801 - Art and Collectibles books: other rarities
Karinthy Frigyes: Heuréka. Bp., 1927, Singer és Wolfner. Első kiadás! Az eredeti borító felhasználásával készült modern egészvászon kötésben.
Darabanth Auctions