Finály István: A Magyar pirospaprika.Bp., 1955, Művelt Nép. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #243
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove Art and Collectibles filter Art and Collectibles
- (-) Remove books: kitchen and garden filter books: kitchen and garden
Filtrer par
Lot #13687 - Art and Collectibles books: kitchen and garden
Nagy dísznövénylexikon. 2008, Pannon-Literatúra Kft. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
Lot #13688 - Art and Collectibles books: kitchen and garden
Kovácsik Dezső: Az erdő világa. A művelt nagyközönség és az ifjúság számára. 12 képmelléklettel. Bp., 1924. Szerzői. Kissé megviselt papírborkötésben
Lot #13689 - Art and Collectibles books: kitchen and garden
Balázs Sándor(szerk.): Gombatermesztés. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Bp., 1979, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált kötés, enyhén kopott állapotban; Bessenyei Zoltán: A csiperkegomba termesztése. Harmadik, átdolgozott, bővített kiadás. Bp., 1967, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Lot #13690 - Art and Collectibles books: kitchen and garden
Mohácsy Mátyás: A házikert gyümölcsöse. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói papír kötésben.
Lot #13691 - Art and Collectibles books: kitchen and garden
2 db könyv-Radványi Dorottya: Kert a lelke mindennek. Sztárinterjúk a kertben. Bp., 2001, Athenaeum 2000. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban; Dr. Günther Kühle: Szobanövények föld nélkül. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban,
Lot #13692 - Art and Collectibles books: kitchen and garden
Zatykó Lajos, Z. Draskóczy Erzsébet: Nagy öröm a kiskert! Illusztrált kiadói papír kötésben.
Lot #13693 - Art and Collectibles books: kitchen and garden
Pettenkoffer Sándor: Borgazdaság. Bp. 1941. Pátria. 296 l. Fűzve, kiadói borítékban. Egy helyen a fűzés szétvált
Lot #13694 - Art and Collectibles books: kitchen and garden
Téglás Károly: Erdővédelemtan. 87 ábrával.
Selmeczbányán, 1893. Joerges Ágost. XIV, 286 l. Számos szövegközti fametszettel illusztrálva. Korabeli, hiányos (borító nélkül) félvászon kötésben, lapjai tiszták, jó állapotban
Lot #13695 - Art and Collectibles books: kitchen and garden
Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Budapest, 1932, Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben.
Lot #13696 - Art and Collectibles books: kitchen and garden
Móra Ferencné Szakácskönyve. 8 színes és 2 fekete képmelléklettel és 10 oldal függelékkel. Bp., 1949, Révai. Kissé kopottas kiadói kemény kötésben.
Lot #13697 - Art and Collectibles books: kitchen and garden
Váncza Sütőpor- Kincses receptkönyv. 100 képpel. Papírkötésben. Nagyon szép állapotban.
Lot #13698 - Art and Collectibles books: kitchen and garden
Dr. Oetker: Bevásárlási könyv. Papírkötésben. Jó állapotban.
Lot #13699 - Art and Collectibles books: kitchen and garden
Horváth Ilona: Szakácskönyv. Háztartási tanácsadó. 1955, MNDSZ. Kiadói félvászon kötésben.
Darabanth Auctions