Nederland postbewijs, 1 t/m 10 gulden, certificaten NVPH 1978 en Vleeming 2012: Zegels en tanding echt, gom origineel en postfris. De 2 en 4 gulden met speldenprikje overigens frisse serie zonder gebreken, voor deze zegels uitzonderlijk goed getand, cat.w. 9000
Netherland and All World Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Netherland and All World Auction
- (-) Remove Netherlands filter Netherlands
- (-) Remove postbewijs filter postbewijs
Filtrer par
Lot #1584 - Netherlands postbewijs
Nederland postbewijs, 1 t/m 10 gulden postfris, meest pracht ex. met certificaat NVPH 1987, cat.w. 9000
Lot #1585 - Netherlands postbewijs
Nederland postbewijs, 2 gulden lichtgroen op postbewijsformulier G.1, Amst:W:Dok 27-1-1887, uitbetaald 2-2-1887 Rotterd:-Kruisk:, zeldzaam zegel op formulier !, vrijwel pracht ex. (lichte horizontale vouw)
Lot #1586 - Netherlands postbewijs
Nederland postbewijs, 4 gulden violet op postbewijsformulier G.1 Amst:Amsteldijk 21-1-1887, uitbetaald 3-2-1887 Lobith, zeer zeldzaam zegel op formulier !, vrijwel pracht ex. (formulier iets ingescheurd bovenzijde )
Corinphila Veilingen
Read More