Friday Nov 18, 2016 10:00 to Saturday Nov 19, 2016 18:00 Europe/Berlin
Nov 18, 08:00 CET
1 - 20 M. Luitpold, type I, used, expertized Dr. Helbig BPP, Michel 320,
1 - 20 M. Luitpold, Type I, gestempelt, geprüft Dr. Helbig BPP, Mi. 320,-
86/91I