Herendi Apponyi mintás étkészlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen: 29 db /
Herend dinner set, hand painted, signed, perfect condition
International Philatelic & Numismatic Auction #21
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove Art and Collectibles filter Art and Collectibles
- (-) Remove chinaware / porcelain filter chinaware / porcelain
filtern nach
Lot #11090 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Lot #11091 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Apponyi mintás teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan /
Herend tea set, signed, hand painted, perfect condition
Lot #11092 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás teás készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Herend tea set, signed, hand painted, perfect condition
Lot #11093 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Fleurs des Indes mintás 4 személyes teáskészlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan/ Herend (FD) 4 person teaset, signed, hand painted
Lot #11094 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás kos fejes kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20,5 cm d:30,5 cm/ Herend Victoria pot, signed, hand painted, perfect condition
Lot #11095 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás oroszlánkarmos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm, d:14 cm/ Herend Victoria vase, signed, hand painted, perfect condition
Lot #11096 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26cm, h:18 cm/ Herend Victoria baroque vase, signed, hand painted, perfect condition
Lot #11097 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17,5, d:18,5 cm / Herend Victoria pot, signed, hand painted, perfect condition
Lot #11098 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi pikkelymintás halacska, kézzel festett, jelzett (G.F), hibátlan, m:13,5 h:13 cm / Herend fish with fishnet decor, signed, hand painted, perfect condition
Lot #11099 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi pikkelymintás nyúlpár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm
Lot #11100 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi pikkelymintás porcelán vörös-arany kínai halacska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
Lot #11101 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi pikkelymintás porcelán kakas, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
Lot #11102 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Óherendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 20 cm, h: 25 cm
Lot #11103 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Herendi csóka (írószer tartó), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm, 13×13 cm
Lot #11104 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay zöld eozin mázas nagy kaspó, jelzett (körpecsét, formaszám 644), apró karcolásokkal, m:26 cm, d:38 cm / Zsolnay eosin pot, signed, small scratches
Lot #11105 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett (pajzs), restaurált, m:28 cm / Zsolnay antique eosin vase, restored
Lot #11106 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Zsolnay teknõs, eozin mázas, hibátlan, jelzett, 9x6x4 cm /
Zsolnay eosin turtle, signed, perfect condition, 9x6x4 cm
Lot #11107 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Antik Zsolnay hiányos étkészlet, jelzett (Ifj Grünwald Mór részére), matricás, egy tányéron hajszálrepedés, összesen:21 db
Lot #11108 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Fischer Emil díszkancsó, 1890 körül, keménycserép, áttört, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:48 cm / Fischer Budapest faiance jug, hand painted, restored
Lot #11109 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Hollóháza Szász Studió: Férfi fej. Számozott (3/20) porcelán falitányér, jelzett, hibátlan, d:30,5 cm
Lot #11110 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Hollóháza Szász Studió: Érkezés. Szitanyomat, számozott (10/200) porcelán falitányér, jelzett, hibátlan, d:30,5 cm
Lot #11111 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Schütz Cilli: Erdõn játszadozó faun és puttó, mázas kerámia dísz falitányér párban, jelzett, egyiken apró lepattanással d: 33,5 cm /
Cilli Sschütz: Playing faun and putto in the woods, ceramic plate paar, signed, with little flaws, d: 33,5 cm
Lot #11112 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Ens vadászó agarak, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:29 cm, m:14 cm /Ens Germany greyhounds, hand painted, perfect condition
Lot #11113 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik antik porcelán balerina, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 15 cm /
Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik antique porcelain ballerina, handpainted, perfect condition
Lot #11114 - Art and Collectibles chinaware / porcelain
Ens kakadu, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 30 cm /
Ens Germany cockatoo, hand painted, perfect condition
Darabanth Auctions