3. Sex skill bco, to lette stpl.deler, skjev, noe ujevn tagging - dog i nærheten av normalkvalitet. "Tunt papper" levering 1-4, men ikke fargetypet. (12000)
Public auction 211
By: Skanfil Auksjoner AS
Skanfil Auksjoner AS Public auction 211
Public auction 211
- (-) Remove Sverige (Facit) filter Sverige (Facit)
Lot #2157 - Sverige (Facit)
3(3e) 6 sk banco. Off centre, otherwise fine used.
Lot #2158 - Sverige (Facit)
3. 6 sk bco, skjev høyre, sidev., lett fullstpl. Ø/h hjørnetagg trolig litt rundet (?), men et rimelig bra merke. (12000 som billigste)
Lot #2159 - Sverige (Facit)
4. Off centre otherwise fine according to certificate Lasse Nielsen who says Facit 4b. (shade selling "as is" (F5500)
Lot #2160 - Sverige (Facit)
5 (Facit 5f). Rare shade, no expertization, extension given. (F 40000)
Lot #2161 - Sverige (Facit)
5. 24 sk. bco, sentrert ned, pent merke, notert 5d (lys orangerød) bak.
Lot #2162 - Sverige (Facit)
8. 8 sk bco med lett fyrkantstpl., og rimelig bra tagging. Dog noe skjemmende gjennomslag av rødskrift bak.
Lot #2163 - Sverige (Facit)
13. 3 øre brun Lokalbref, to stpl.deler, god tagging. (4000)
Lot #2164 - Sverige (Facit)
13. 3 øre brunt Lokalbref, med flere mindre stpl.deler, sentrert opp. Eldre sign., ok eksemplar. (4000)
Lot #2165 - Sverige (Facit)
37. 1 RD tg. 13, omv. stemplet, brett ytterst på èn hj.tagg.
Lot #2166 - Sverige (Facit)
124-25. De to gode Landstorm II, lettstpl. (6500)
Lot #2167 - Sverige (Facit)
175cxz. 15 øre Gustav V med vm / + KPV,, tydelig og ganske sentralt vm. (19.000).