AALHUUS 30.5.1882. NK 25, pent nær rettvendt fullstemplet (Sf - 6 pkt.).
Public auction 211
By: Skanfil Auksjoner AS
Skanfil Auksjoner AS Public auction 211
Public auction 211
- (-) Remove Enringsstempler filter Enringsstempler
Lot #4522 - Enringsstempler
ALSVAAG 10.11.1881. NK 25, luksus (NO - 4 pkt.).
Lot #4523 - Enringsstempler
BERG JERNBANESTATION 11.6.1881. Nk 25, pent nær rettvendt fullstemplet (Øf - 3 pkt.).
Lot #4524 - Enringsstempler
BERLEVAAG 1877. NK 25, sidev. fullstemplet (FI - 7 pkt.).
Lot #4525 - Enringsstempler
BRYGGEN 13.?.1885. NK 25, pent nær rettvendt fullstemplet (SF).
Lot #4527 - Enringsstempler
DAM(PSKIBET) BERG(EN) 23/6 med håndskrevet dato rettv på NK 4, samt lign. avtrykk "19/4 1860" på NK 8. Bra kvalitet.
Lot #4528 - Enringsstempler
DAVIGEN 30.8.1881. NK 25, luksus (SF - 5 pkt.). Tg.anm.
Lot #4529 - Enringsstempler
DOVRE 25.4.1879. NK 25, flott nær rettvendt fullstemplet (OP - 3 pkt.).
Lot #4531 - Enringsstempler
EKNE 30.1.1878. NK 25, pent rettvendt fullstemplet (NT - 6 pkt.). Tg.anm.
Lot #4532 - Enringsstempler
ELDEN 17.6.1879. NK 25, vakkert rettvendt fullstemplet (NT - 5 pkt.).
Lot #4534 - Enringsstempler
FANE 28.12.1879. NK 25, diag. fullstemplet (HO - 7 pkt.).
Lot #4535 - Enringsstempler
FEMSØ 13.12.1881. NK 25, pent nær fullstemplet (ØF - 7 pkt.).
Lot #4536 - Enringsstempler
FJÆLBERG 7.1.1878. NK 25, pent rettvendt fullstempel (HO - 6 pkt.). Noe tg.slitasje.
Lot #4537 - Enringsstempler
GOL 20.5.1880. NK 25, pent rettvendt fullstempel (BU).
Lot #4538 - Enringsstempler
GRAVEN 2.?.1880. NK 25, pent rettvendt fullstempel (HO - 6 pkt.). Litt stempelsverte på tagger.
Lot #4539 - Enringsstempler
HAGA 13.11.1880. NK 25, pent rettvendt fullstempel (AK).
Lot #4541 - Enringsstempler
HARHAM 6.6.1881. NK 25, pent nær fullstempel (MR - 6 pkt.).
Lot #4542 - Enringsstempler
HEGRE 28.3.1881. NK 25, pent rettvendt fullstempel (NT - 5 pkt.).
Lot #4543 - Enringsstempler
HJELLUM 27.1.1879. NK 25, pent rettvendt fullstempel (HE).
Lot #4544 - Enringsstempler
HOLMEDAL 12.3.1879. NK 25, flott rettvendt fullstempel (SF - 6 pkt.).