Nederlands-Indië Veth 20 cent olijfgroen met vierkantstempel Veldpostkantoor-Bali (SvL 350) op envelop 19-9-1906 naar Soerabaja, fraai ex. (envelop scheurtje en wat smoezelig)
Netherland and All World Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Netherland and All World Auction
Winter auction with nearly 3,000 lots featuring:
Netherlands and (former) colonies, collections, lots etc.
Netherlands and (former) colonies single lots
Foreign countries single lots
Topical stamps and much more
Unsold lots are available for the starting price + the normal commission of 20 % + € 2,00 for each lot.
- (-) Remove Netherlands Indies filter Netherlands Indies
- 400 (75) Apply 400 filter
- netherlands indies incendiarybox stamps (3) Apply netherlands indies incendiarybox stamps filter
- netherlands indies japanese occupation (5) Apply netherlands indies japanese occupation filter
- netherlands indies japanese occupation sumatra (8) Apply netherlands indies japanese occupation sumatra filter
Lot #1367 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië Veth 2½ gulden zwartblauw op blauw papier met variëteit linkerzijde ongeperforeerd, pracht ex., cat.w. 1500
Lot #1368 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië Rode Kruis 5 cent roze met variëteit afstand tussen plus-teken en cijfer 1 mm in plaats van 2 mm, pracht ex. (gom licht getint) gesigneerd Ned. Bond, cat.w. 350
Lot #1370 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië Nooduitgifte 17½ op 22½ cent met variëteit kopstaande opdruk, vrijwel pracht ex. (korter tandje links en kleine verfbeschadiging voorzijde) gesigneerd Ned. Bond, cat.w. 450
Lot #1371 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië Stockholmserie, 48 waarden (nr. 146 ontbreekt) met specimen opdruk in rood, meest postfrisse reeks (enkele zegels gebreken) met het originele geschenkboekje uit 1924 waarin de zegels cadeau gedaan werden
Lot #1372 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië Hulpuitgifte 12½ op 20 cent met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. gesigneerd Hekker, cat.w. 450
Lot #1373 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië Missie 7½ cent bruin met watermerk ringen verticaal, pracht ex., cat.w. 750
Lot #1374 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië Kreisler 50 cent t/m 5 gulden met watermerk, gomzijdes allen lichtgetint (nr. 262 tevens enkele gele vlekjes), cat.w. 1500
Lot #1375 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië 10 cent port op achterzijde envelop Balikpapan-Meester Cornelis 3.12.39 met 5 cent karbouw, beschadigd en geschreven tekst acc. door ongedierte met paraaf en 12½ ct. Jamboree (geldig t/m 31 december 1938), in blauw terug afz en retour Balikpapan met 25 cent port P32 d.d. 10.1.40
Lot #1376 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië Van Konijnenburg 36 proeven in blokken van 4 (meest met velrand) w.b. veel kleurverschillen, op een enkel miniem vlekje na meest pracht ex.
Lot #1377 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië Van Konijnenburg 10 cent t/m 25 gulden, meest postfrisse serie, cat.w. 1185
Lot #1378 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië Van Konijnenburg 35 cent paars met velrand, cat.w. 200
Lot #1379 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië Van Konijnenburg 5 gulden geelbruin met velrand, gom iets ingedroogd, cat.w. 400
Lot #1380 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië Danser proeven PC 264, 267, 269, 272 en 274 in diverse aantallen samenhangend in drukvel, alle waarden gedrukt in tinten grijs verlopend van donker naar licht, deels tropisch en gebrekjes in velrand, zeer interessant
Lot #1381 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië Danser 2 cent rood met variëteit bovenzijde ongeperforeerd met hoekvelrand, pracht ex., cat.w. (750)
Lot #1382 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië Kresisler 80 cent oranjerood met opdruk 1947 zonder watermerk met velrand, pracht ex. met certificaat Ned. Bond 1973, cat.w. 625
Lot #1383 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië Briefkaart uit Gunung Lor bij Ngandjoek met hulppostkantoorstempel (Bu NO30) en datumstempel 21-11-49 naar Soerabaija, aankomststempel 22.11.49 en portaanduiding (afkomstig uit Republikeins gebied ?). Er zijn nog 3 kaarten bekend met een vergelijkbare bedrukking van tekst en Indonesische vlag en eveneens voorzien van naamstempels onder Porto Dibajar, derhalve mogelijk te beschouwen als postwaardestuk ! pracht ex.
Lot #1384 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië port, 15 cent oranje op geel met variëteit geheel ongeperforeerd, pracht ex. (bruin vlekje achterzijde), cat.w. 450
Lot #1385 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië dienst, handstempelopdruk 10 cent roodbruin met variëteit kopstaande opdruk in paar met normaal ex., fraai ex. (tanding), cat.w. 400
Lot #1386 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië dienst, 15 cent olijfbruin in paar met sterk verschoven opdruk waardoor 1 ex. vrijwel zonder opdruk, met kopie certificaat NVPH 1966
Lot #1387 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië dienst, 15 cent olijfbruin met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. met certificaat NVPH 1962, cat.w. 325
Lot #1388 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië dienst, 25 cent lila met variëteit kopstaande opdruk op fragment, pracht ex. met certificaat NVPH 1965, cat.w. 500
Lot #1389 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië dienst, 2½ gulden oranjebruin en lichtblauw met variëteit kopstaande opdruk, pracht ex. (gomzijde miniem getint) gesigneerd Ned. Bond en Evert Kroon en met certificaat NVPH 1977, cat.w. 750
Lot #1390 - Netherlands Indies
Nederlands-Indië dienst, ½ cent t/m 2½ gulden, nr. 19a nagegomd en nr. 26 miniem bruin puntje in gom, cat.w. 620
Corinphila Veilingen
Read More