By: Skanfil Auksjoner AS
lot # 4886 - Samlinger/lotter 975,- til 400,-
Thursday Apr 15, 2021 11:00 to Sunday Apr 18, 2021 18:00 Europe/Oslo
Dublettsamling fra ca. 1937 til 1969 i defekt innstikkbok. Stort sett rundstemplet kvalitet, men finnes litt postfrisk. Mangler alle dyre merker, men finnes en del mellomgode. Bl.a. noen krigsmerker, to serier Norwex, fire serier Blomst og Flyktning og en del blåmerker. Høy verdi.
Klikk her for ekstra bilder.
o/**
more from this sale
more from other sales
Price: $ 120.00