By: Skanfil Auksjoner AS
lot # 4875 - Samlinger/lotter 975,- til 400,-
Thursday Apr 15, 2021 11:00 to Sunday Apr 18, 2021 18:00 Europe/Oslo
Restsamling i Davo-album fra 1909 til 1989. Varierende belagt og mangler alle dyre. Blandet ubrukt og stemplet til 1960, deretter ser alt ut til å være postfrisk. Noe tjeneste og porto. Pålydende etter 1978 regnet til ca 1000. Medfølger noen automatmerker.
o