By: Skanfil Auksjoner AS
lot # 4781 - Samlinger/lotter over 1000,-
Thursday Apr 15, 2021 11:00 to Sunday Apr 18, 2021 18:00 Europe/Oslo
Samling 1910-97 i tre album m/kass. fra Norsk Verdi/Samlerhuset. Alt er postfrisk bortsett fra NK 183 som er stemplet. De dyreste før 1940 og NK 272 mangler, ellers nesten komplett. Dobbelt av noen. Også noen moderne hefter. Til 1960 ca. SK 24000.
**