Skanfil Auksjoner AS

lot # 4740 - Samlinger/lotter over 1000,-

Thursday Apr 15, 2021 11:00 to Sunday Apr 18, 2021 18:00 Europe/Oslo

Nesten komplett stemplet samling 1855-1979 i eldre Leuchtturm med lommer. NK 259 mangler. Noen veldig få ustemplede. Også TM, litt porto og R1y. Mye fin, rundstemplet kvalitet. (ca. 35000 før 1945)

o/**/*