Thursday Apr 15, 2021 11:00 to Sunday Apr 18, 2021 18:00 Europe/Oslo
KON-TIKI - adressert spesialkonvolutt frankert med franske kolonimerker stemplet "Papete Tahiti 26-6-47". Også stemplet "T" i sirkel, og ikke minst sign. fra deltager Erik Hesselberg
Br
more from this sale
more from other sales
Price: € 6.00