Thursday Apr 15, 2021 11:00 to Sunday Apr 18, 2021 18:00 Europe/Oslo
Samling til 1968, mangler bare bruksmerkene 1952-53, dog er Marx og Schiller-blokkene ubrukte og nedklistret, ellers stort sett stemplet. Også en del Sovjet-sone *, her med ** Goethe miniark.
o/Br/*