By: Skanfil Auksjoner AS
lot # 2453 - Okkupasjons-soner 1945-49 (Michel)
Thursday Apr 15, 2021 11:00 to Sunday Apr 18, 2021 18:00 Europe/Oslo
LOKALUTGAVER med vekt på Hitlerovertrykk i 16 siders innstikksbok, flott avdeling FREDERSDORF med 20 Hitler og 21 tjenestemerker, usignert. Noen andre med eldre sign. Selges "as is". Også en annen bok med ca. 150 lokalutgaver + diverse annet.
o/**/*
more from this sale
more from other sales
Price: € 10.00