lot # 1055 - europa Austria

Monday Nov 16, 2020 09:00 Europe/Berlin

1946, Renner-Kleinbogen kpl., postfrisch, sign. Calves (Mi. 2.400,-)

Michel 772-75BKlb
Postfrisch