lot # 20 - europe Austria

Tuesday Jun 23, 2020 09:00 Europe/Berlin

2005, unverausgabte Nicki Lauda 55 C., postfrisch, Fotoattest Glavanowitz VÖB (2011)

Michel AIX
Postfrisch