lot # 1558 - german colonies and offices abroad german post in turkey

Friday Mar 29, 2019 09:00 Europe/Berlin

25 Pia. auf 5 M., Type II, sauber gestempelt, tadellos, Fotoattest Jäschke-L. BPP (2019) (Mi. 550,-)

Michel 23I/II