Thursday Jan 23, 2020 23:45 Europe/Paris
100Fr. rouge. Surcharge renversée. CdeF daté du 4.4.46. SUP.
Estimate €50000
**
14 a
Behr Philatelie
Read MoreSend Email to BEHR Philatelie Or Visit WebSite