Цены реализованные

Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.

lot # 14607 - Art & Collectibles books: other rarities

Thursday Oct 06, 2016 17:00 Europe/Budapest

A Petőfi Társaság költőinek antológiája. Összeállították Gáspár Jenő és Havas István. Budapest, 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban.