1850/1990, met boekjes diverse deelverzamelingen, alsook Indonesië, in 11 albums en/of insteekboeken, ntz.
Sale #158 , Special Classic Europe
By: Van Looy & Van Looy
Van Looy & Van Looy Sale #158 , Special Classic Europe
On Thursday 22/06 we auction Postcards and Belgian stamps.
Postcards : our usual offer of small cities.
Good luck bidding!
The Van Looy – Van Looy team.
- (-) Remove NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen filter NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
Lot #4370 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1852/1985, verzameling in Davoalbum, w.o. veel goede waarden, met o.a. N° 3 gest., 29 gest., 101*, 130/31*, 136/38 gest., 347**, 373**, LP 12 gest., P43*, veel volledige reeksen, velletjes en portzegels, zm/m/ntz.
Lot #4371 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1852/1998, quasi volledige verzameling in insteekboek, w.o. N° 3 gest., 6 gest., 29 gest., 100 gest., 136/38 **, 403 B gest., zm/m/ntz.
Lot #4372 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1852/1987, verzameling in Davoalbum, met veel volledige reeksen, met o.a. N° 7/12 gest., 29 gest., 47 gest., 61 b*, 100 gest., 104 gest., 130 gest., 136/38*, 356/73*, enz.. ook heel wat rolzegels, zm/m/ntz.
Lot #4373 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1852/2006, verzameling in Davoalbum, met veel volledige reeksen, zm/m/ntz (NVPH € 2.190)
Lot #4374 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1852/1950, verzameling in oud album, met veel volledige reeksen, in gemengde kwaliteit, met o.a. N° 244/47 gest., 257/60*, 346/49 *, zm/m/ntz.
Lot #4375 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1852/2001, verzameling in 2 Davoalbums, veel volledige reeksen, kleinbogen, boekjes, zm/m/ntz.
Lot #4376 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1852/1992, verzameling in 3 Davoalbums, veel volledige reeksen, w.o. N° 100 gest., betere zoals Juliana Bontkraag, kopstaande en de Guilloche reeks, zm/m/ntz.
Lot #4377 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1852/1890, samenstelling oudere zegels op blaadjes vanaf N° 1/6, met o.a. Rijkswapen (*) diverse waarden, N° 47, enz... hoge cote, zm/m/ntz.
Lot #4378 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1852/1984, 3 verzamelingen in 3 Davoalbums, w.o. volledige reeksen, zm/m/ntz.
Lot #4379 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1852/1995, verzameling in 3 Davo-albums, met veel volledige jaargangen, blokken (Legioenblok 2 **), zm/m/ntz.
Lot #4380 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1852/1993, samenstelling in insteekboek, met veel volledige reeksen en dubbels, w.o. N° 371/73*, 346/49 gest., zm/m.
Lot #4381 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1852/1937, ruilboekje met gestempelde zegels, w.o. veel portzegels, NTZ.
Lot #4382 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1864/2003, samenstelling 1.000den zegels in 6 insteekboeken, w.o. veel stempelmateriaal, met o.a. puntstempels, zm/m/ntz.
Lot #4383 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1867/1999,samenstelling in 9 Davoalbums, veel volledige reeksen, veel dubbels, zm/m/ntz.
Lot #4384 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1869/1899, zeer mooie stempelverzameling met 38 uitgezochte zegels vd Uitiftes 'Wapen, Cijfer en Bontkraag', veel prachtige en betere stempels, zm (Hoge stempelwaarde)
Lot #4385 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1870/1980, verzameling in Safealbum, w.o. combinaties uit boekjes, strafport, dienst, LP (zeemeeuwen gestempeld), Armenwet */0, brandkastzegels *, zm/m/ntz.
Lot #4386 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1870/2004, samenstelling in 18 insteekboeken, grote voorraad, veel volledige reeksen en dubbels + iets wereld, zm/m/ntz.
Lot #4387 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1872/1997, samenstelling in 9 insteekboeken en 3 albums, veel volledige reeksen, grote voorraad, zm/m/ntz.
Lot #4388 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1872/1926, samenstelling stempels in insteekboek, w.o. betere, o.a. puntstempels en langstempels, zm/m/ntz.
Lot #4389 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1899/1997, samenstelling Antillen, Curaçao en Nederland, in 2 albums en 1 insteekboek Suriname (1981/1997 **, NVPH cote € 1.500), zm/m/ntz (NVPH € 2.700)
Lot #4390 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1900/1977, eenvoudige verzameling in insteekboek, zm/ntz (NVPH € 745)
Lot #4391 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1900/1970, voorraad gebruikte zegels in zakjes, m/ntz.
Lot #4392 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1907/1952, samenstelling w.o. volledige reeksen, met Legioenblokken gestempeld, zm/m/ntz (NVPH € 452)
Lot #4393 - NEDERLAND - Verzamelingen/ Samenstellingen
1928/2006, samenstelling in 2 insteekboeken, met automaatzegels, roltanding, w.o. volledige reeksen, zm/m.
Van Looy & Van Looy
Van Looy & Van Looy stamp auction from the Netherlands,
Read MoreSend Email to Van Looy & Van Looy Or Visit WebSite