2 kr 1907 m/geværer, kv. 01.
Public auction 211
By: Skanfil Auksjoner AS
Apr 15, 2021 Europe/Oslo
Skanfil Auksjoner AS Public auction 211
Thursday Apr 15, 2021 11:00 to Sunday Apr 18, 2021 18:00 Europe/Oslo
Public auction 211
- (-) Remove 2-kroner filter 2-kroner
Showing 26 - 47 of 47
Lot #207 - 2-kroner
2 kr 1908/17. Haakon VII tokroner, komplett samling (åtte årganger). Gode kvaliteter.
Lot #208 - 2-kroner
Lot #215 - 2-kroner
2 kr 1914 minnemynt (pusset), 1915, 1915, kv. 1+, 1, 1/1+. I alt 3 stk. #
Lot #219 - 2-kroner
Sieg-album med 9 stk. 2 kr datert mellom 1878-1917. 3 stk. fra Oscar II, og 6 stk. fra Haakon VII. Observert mindre feil og mangler. Realisasjon!!