MAROKKO 19 I/IV. 6.25 P overtrykk i god, ubr., kvalitet. Befund Steuer, + eldre sign Thier. (€400)
Public auction 211
By: Skanfil Auksjoner AS
Apr 15, 2021 Europe/Oslo
Skanfil Auksjoner AS Public auction 211
Thursday Apr 15, 2021 11:00 to Sunday Apr 18, 2021 18:00 Europe/Oslo
Public auction 211
- (-) Remove Tyske områder oversjø (Michel) filter Tyske områder oversjø (Michel)
Showing 1 - 4 of 4
Lot #2447 - Tyske områder oversjø (Michel)
MARSCHALL-INSELN 1-6 II. Fin, ustemplet serie. (€750)
Lot #2448 - Tyske områder oversjø (Michel)
TYRKIA 24-34. Lott til 15 Pia, der 34b er sign. Steuer BPP. Bra kvalitet. (€292)
Lot #2449 - Tyske områder oversjø (Michel)
TYSK SØRØSTAFRIKA Ia PF III. Sjeldent sett 25 pf med platefeil i "I" i Reichspost. Fotoattest Steuer, som nevner en liten tynnhet nede/bak. Ellers bra. (€1500)