Tre tykke bøker med partier og delsamlinger fra alle tre Kanaløyene, + Isle of Man, variert og til ganske moderne ca. 2008/2009. Parti med nyere Madeira og Azorene ** i ene boka. Overveiende flott, postfrisk vare.
Public auction 211
By: Skanfil Auksjoner AS
Skanfil Auksjoner AS Public auction 211
Public auction 211
- (-) Remove Kanaløyene diverse filter Kanaløyene diverse
Lot #2331 - Kanaløyene diverse
Abo.parti med merker, miniark, hefter, suvernirmappe, noen FDC. Ves. 1990-tallet og noe utover 2000, fra alle hovedområder. Uoversikt parti fra bo, men det lukter høy kostpris lang vei. Bør sees.
Lot #2332 - Kanaløyene diverse
A stock of booklets 1982/2000 with Guernsey (19/FV £130), Jersey (31/FV £165), Isle of Man (26/FV £117). In addition some items. Clean lot. Total face value app. £500 (ca NOK 6.000).
Lot #2333 - Kanaløyene diverse
JERSEY, m.m. Større parti med fdc og serier ** i foldere i flere permer og poser, m.m., i stor kasse. Ser enh. til i hvert fall 1998. Medfølger noen halvgamle, slitte norske brev.
Lot #2334 - Kanaløyene diverse
GUERNSEY. Samling til 1999 i to bind LT SF. Serier okkupasjonsutgaver letth., videre rimelig komplett fra 1970 i bind 1. Bind 2 med arksett 2000-08, uten merker.
Lot #2335 - Kanaløyene diverse
ALDERNEY. Prima samling til 2013 i Davo LX-album, komplett etter fortrykk, inkl. alle miniark.
Lot #2336 - Kanaløyene diverse
JERSEY, m.m. 40-talls egenmonterte ark med overv. ** materiale spredt over tid, noen miniark, sammentrykk. Fin blanding, samt litt fra andre Kanaløyer.