1. 2/5ø + 5ø veldig fin på et lite brev som er kuttet i venstre side. Se bilde. (3800)
Public auction 211
By: Skanfil Auksjoner AS
Skanfil Auksjoner AS Public auction 211
Public auction 211
- (-) Remove Færøyene (AFA) filter Færøyene (AFA)
Lot #2015 - Færøyene (AFA)
2A, 3 og 4. Blandet parti provisorier postfriske (4700).
Lot #2016 - Færøyene (AFA)
2A, 4-6A. Fire merker fra 1. opplag, lettstpl., bra kvalitet - dog dels to stpl. (2970)
Lot #2018 - Færøyene (AFA)
8. Brev med FRANCO BETALT 10 ØRE-stpl. på vinduskonv. med sidestpl. T.havn 20.5.41, bra avtrykk. (3500)
Lot #2019 - Færøyene (AFA)
Samling 1940-overtrykkene montert på 24 sider.
Klikk her for ekstra bilder.
Lot #2020 - Færøyene (AFA)
Coll. 1975-2005 complete both ** and cds incl. all blocks and booklets, all very fine. Enornmous nominal value.
Lot #2021 - Færøyene (AFA)
Større parti med ca. 1750 forsendelser, en meget stordel brugsbreve i frasorteret flot kvalitet med rigtig mange forsk. stempler og i samlervenligt format. Også en pæn del filatelistiske paquebot-breve og enkelte forsendelser fra den danske periode. Et alsidigt parti.
Lot #2023 - Færøyene (AFA)
Rotekasse med blandet parti Færøerne med bbåde kuverter, postfriske og stemplede, bl.a. en sammnstilling med forskellige Færøerne, FDC helark, varianter osv.
Lot #2024 - Færøyene (AFA)
Ca. 200 forsendelser i to Vario Gigant-album, mest seint dansketiden og tidlig selvst.tiden etter 1975. Mange ulike poststeder, bruksbrev og noen særstempler, følgebrev, m.m.
Lot #2025 - Færøyene (AFA)
2 Kr. booklet 1975, large quantity study material, incl. spezialised danish catalog Vøgg Guttesen.