175-76. Fine, lettstpl. 2 og 5 Kr fra jub.serien 1910. (€560)
Public auction 211
By: Skanfil Auksjoner AS
Skanfil Auksjoner AS Public auction 211
Public auction 211
- (-) Remove Østerrike (Michel) filter Østerrike (Michel)
Lot #2500 - Østerrike (Michel)
Samling 1945/78 pent oppsatt i 16-siders lagerbok med sorte sider. Nesten kpl. i perioden, mangler kun 5 merker og 4 av de er billige merker etter hovedkatalognummer. Inkl. Mi. 696 II med to signaturer på baksiden, 1947 landskapsserien, også i par, lokalpost M5 og M6 ex-John Ahlström samlingen, 1933 skiserien Mi. 551-54, div. fireblokker, noen ekstra stemplet eksemplarer, m.m. Flott samling med generelt pene merker tvers gjennom. Høy total...
Lot #2501 - Østerrike (Michel)
Samling 1965-74 kpl. ** og 1988-99 i 2 SAFE Dual-album. Alle miniark og suvenirblokker er inkludert.
Lot #2502 - Østerrike (Michel)
Samling til 2004 i tre flotte Classic LT SF-album med kassetter. Lite før 1945, deretter meget fyldig uten de beste.
Lot #2503 - Østerrike (Michel)
Bra brevsamling ca. 240/250 stk. brev, rek. følgebrev, kort, helsaker, m.m, innsatt i to gode Vario Gigantalbum. Variert materiale.