Duitse Rijk Germania 2 Pf. grijs in compleet vel, Han H 2792, 6 ex. bruin vlekje, overigen pracht ex., cat. w. 970
Netherland and All World Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Netherland and All World Auction
- (-) Remove German Empire filter German Empire
Lot #1778 - German Empire airmail stamps
Duitse Rijk luchtpost, Vlucht van de Zeppelin Bodensee 29-8-1919, kaart van Friedrichshafen naar Berlijn doorgestuurd naar Baden-Baden gefrankeerd met Mi. nr. 107, vrijwel pracht ex. (randen kaart wat onregelmatig, zegel miniem tandinggebrek), cat.w. 900
Lot #1780 - German Empire
Duitse Rijk Hindenburg 3 pfennig bruin met watermerk Waffeln in blok van 4, cat.w. 480
Lot #1781 - German Empire
Duitse Rijk Raketpost, vlucht van raket Herta door Zucker bij Hasselfelde 10-11-1933, kaart met Hindenburg 3 pfennig, vignet 3 mark in geel en speciaal stempel in groen, pracht ex.
Lot #1782 - German Empire minisheet
Duitse Rijk blok, Nothilfe 5 t/m 50 pfennig, vrijwel pracht ex. (dun plekje in rand, hoekvouwtje) zegels postfris, cat.w. 1800
Lot #1783 - German Empire
Duitse Rijk Postzegelboekje Germania 1921 (ohne ONR.), vrijwel pracht ex., cat.w. 600
Lot #1784 - German Empire
Duitse Rijk Postzegelboekje Germania und Ziffern 1921, vrijwel pracht ex. (vlekje voorzijde, vouwtje achterzijde), cat.w. 900
Lot #1785 - German Empire
Duitse Rijk Postzegelboekjes Nothilfe 1935, Winterhilfswerk 1936, 1937, 1938, 1939 alle pracht ex./ vrijwel pracht ex. en 1940 diverse bruine vlekjes, cat.w. 950
Lot #2104 - German Empire picture postcards
Duitse Rijk 300 ex. oude en zeer oude w.b. litho's in doosje
Lot #2105 - German Empire picture postcards
Duitse Rijk prentbriefkaarten, 300 ex. oude en zeer oude en ca. 150 briefkaarten in doosje
Lot #2173 - German Empire
Duitse Rijk gespecialiseerde gestempelde collectie emissie Germania w.b. betere ex. veelal BPP gekeurd
Lot #2176 - German Empire
Duitse Rijk emissies Reichsadler en Krone/Adler gestempeld w.b. betere ex. en BPP gekeurd
Lot #2341 - German Empire
Duitse Rijk Zeppelin-post, 30 poststukken w.b. Verdragstatenpost en Zuid-Amerikaanse retourpost
Lot #2441 - German Empire
Duitse Rijk mooie collectie meest gestempeld met vele betere ex. en series w.b. Gelber Hund, Nothilfe-blok, Iposta, Ostropa, Zeppelins, enkele variëteiten etc. in 3 Lindner ringbanden
Lot #2442 - German Empire
Duitse Rijk collectie meest */** met betere ex. en series w.b. Südamerikafahrt, Chicagofahrt, Iposta, Ostropa etc. in KaBe album en map
Lot #2443 - German Empire
Duitse Rijk */** met veel betere ex. en series (w.b. nagegomd) in insteekboek
Corinphila Veilingen
Read More