Liechtenstein Landschappen 3 rappen t/m 2 frank, nr. 99 kort tandje en nr. 103 vrijwel postfris, cat.w. 2000
Netherland and All World Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Netherland and All World Auction
- (-) Remove lichtenstein filter lichtenstein
Lot #1858 - lichtenstein
Liechtenstein Vaduz blok 5 Frank bruin, enkele minimale gomvouwtjes, cat. w. 2500
Lot #1859 - lichtenstein
Liechtenstein Botenpost Vaduz (10h) rood en zwart, vierzijdig getand, eigendomsstempeltje op gomzijde, cat.w. 700+
Lot #2365 - lichtenstein
Liechtenstein ongebruikte briefkaarten in pracht kwaliteit w.b. Michel P7 en P10-04.
Lot #2765 - lichtenstein
Liechtenstein collectie 1912-1996 deels zowel gestempeld als */** verzameld met vele betere ex. en series in 3 KaBe albums
Lot #2766 - lichtenstein
Liechtenstein collectie 1912-2002 geheel */** met vele betere ex. en series in 2 luxe Davo albums
Lot #2767 - lichtenstein
Liechtenstein collectie 1912-1975 */** met vele betere ex. en series in luxe Davo album
Lot #2768 - lichtenstein
Liechtenstein dienst */** vrijwel compleet en blokken */** tussen 1936 en 1993 in Davo album
Lot #2769 - lichtenstein
Liechtenstein blokken van 4 ** 1980-1990 in blanco Lindner album en jaarsets 2001-2012 **
Corinphila Veilingen
Read More