Diversen zegels met oud(er) gestempeld en postfris in zakjes en insteekboeken
Netherland and All World Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Netherland and All World Auction
Winter auction with nearly 3,000 lots featuring:
Netherlands and (former) colonies, collections, lots etc.
Netherlands and (former) colonies single lots
Foreign countries single lots
Topical stamps and much more
Unsold lots are available for the starting price + the normal commission of 20 % + € 2,00 for each lot.
- (-) Remove miscellaneous filter miscellaneous
Lot #1718 - miscellaneous
Diverse landen Australie goud $ 15 2010, China goud 50 yuan 2010, Nederland 5 euro 2009 Manhattan en een replica op groot formaat van 1 gulden 1818, totaal 4 ex. in doosje
Lot #1719 - miscellaneous
Diverse landen collectie van 40 ex. meest zilveren herdenkingsmunten met afbeeldingen van katten en kat-achtigen
Lot #1767 - miscellaneous
Diverse landen Penningen, grote hoeveelheid, waarbij zilveren en betere exemplaren in doos
Lot #1769 - miscellaneous
Diverse landen muntbrieven w.b. Wereldnatuurfonds met iets zilver in 7 ringbanden
Lot #1802 - miscellaneous
Diverse landen prentbriefkaarten, ca. 100 ex. met beter Azië en Afrika w.b. leuke frankeringen
Lot #1863 - miscellaneous
Diverse landen prentbriefkaarten, , fantasie ca. 400 ex. oude en zeer oude w.b. beter in album
Lot #1864 - miscellaneous
Diverse landen prentbriefkaarten, 243 ex. meest oude in album vnl. Frankrijk, Zwitserland etc.
Lot #1880 - miscellaneous
Diversen prentbriefkaarten, brandweer, Parijs overstroming 31 ex. met beter in 2 mapjes
Corinphila Veilingen
Read More