Spanje Isabella II 12 cuartos lila in blok van 4, vrijwel pracht ex. (enkele minieme kreukjes) met certificaat Comex 1975, cat.w. 1225 (in Edifil)
Netherland and All World Auction
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Netherland and All World Auction
Winter auction with nearly 3,000 lots featuring:
Netherlands and (former) colonies, collections, lots etc.
Netherlands and (former) colonies single lots
Foreign countries single lots
Topical stamps and much more
Unsold lots are available for the starting price + the normal commission of 20 % + € 2,00 for each lot.
Lot #1612 - Spain
Spanje Isabella II 6 reales groenblauw, pracht ex. gesigneerd Pfenninger, cat.w. 500
Lot #1613 - Spain
Spanje Isabella II 19 cuartos bruin op zalmkleur, vrijwel pracht ex. (miniem hoekvouwtje) zonder gom, certificaat Comex 1988: el sello es autentico, tiene un doblez en una esquina y los margenes completos, cat.w. (2800)
Lot #1614 - Spain
Spanje Isabella II 2 reales vleeskleur, pracht ex. gesigneerd Roig, cat.w. 550
Lot #1615 - Spain
Spanje Amedeo I 10 peseta groen, pracht ex. gesigneerd Sellschopp en met certificaat Saeftel 1980, cat.w. 2400
Lot #1616 - Spain
Spanje Alfonso XII 10 peseta olijfbruin, pracht ex. gesigneerd Roig en met certificaat Saeftel 1980, cat.w. 1900
Lot #1617 - Spain
Spanje Alfonso XIII 4 peseta karmijnrood, pracht ex., cat.w. 650
Lot #1618 - Spain
Spanje Don Quijote 4 peseta donkerlila en 10 peseta okergeel met certificaten Saeftel 1979 en 1980, cat.w. 440+
Lot #1619 - Spain
Spanje Niet uitgegeven luchtpost 30 centimos blauwgroen met controle-nummer A 000.000 (Edifil nr. NE22), pracht ex. gesigneerd Champion, cat.w. 800
Lot #1620 - Spain
Spanje Niet uitgegeven Alfonso XIII 25 centimos blauw type I met variëteit geheel ongeperforeerd in paar met velrand (Edifil nr. NE23s), pracht ex. (gomzijde iets getint), cat.w. 1000+
Lot #1621 - Spain
Spanje Spoorwegcongres 10 peseta lichtbruin, pracht ex. met certificaat Comex 1973, cat.w. 1000 (als postfris)
Lot #1622 - Spain
Spanje Niet uitgegeven Alfonso XIII 4 peseta lilakarmijn met controlenummer A000.000 (Edifil NE26), pracht ex. met diverse signaturen, cat.w. 700
Lot #1623 - Spain
Spanje Tentoonstelling Madrid 10 centimos rood en 15 centimos blauw, cat.w. 500
Lot #1624 - Spain
Spanje Volksmilitie 5 centimos t/m 10 peseta, pracht ex. w.b. postfris (o.a. nr. 742), cat.w. 425+
Lot #2018 - Spain
Spanje betere ex. en series * w.b. Mi. nrs. 176 - 201 en 206 - 217 op insteekkaart
Lot #2635 - Spain
Spanje collectie 1850-1998 meest */** met vele betere ex. en series w.b. in het klassiek, UPU 1920, Spoorwegcongres, Monserrat, Virgen del Pilar etc. in 4 Davo albums. Oudste gedeelte gemengde kwaliteit!
Lot #2639 - Spain
Spanje en gebieden, gestempeld en */** met doubletten in 7 albums en insteekboeken in doos
Lot #2642 - Spain
Spanje burgeroorlog, collectie */** w.b. gelegenheidsblokken en onofficiële uitgiften in ringband
Corinphila Veilingen
Read More