Java Surakarta military stamp, position 1 in sheet of 10, fine to very fine (tiny diagonal crease, hardly visible) cat.v. 3500
Netherlands and former colonies single lots
Auction 244 -Netherlands and former colonies, WW2 Postal History, Bosnia, German and British colonies, Egypt. - Day 3
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Auction 244 -Netherlands and former colonies, WW2 Postal History, Bosnia, German and British colonies, Egypt. - Day 3
Netherlands and former colonies, WW2 Postal History, Bosnia, German and British colonies, Egypt.
* Netherlands pre-philately with extensive departementstempels
* Netherlands Indies and Indonesia with (imperforate) proofs
* Exhibition collection of WW2 Postal History -
The Kees Adema Collection
* Collection of Netherlands Field Post
* Collection of (early) Netherlands Air Mail
* Collection of Bosnia incl. many proofs
* Original country collections incl. German and British Colonies, Egypt
All single lots for the Spring Auction 2020 will be able for viewing at our Super Booth at the large HERTOGPOST 2020 national stamp exhibition with international participation in ‘s-Hertogenbosch (NL) on 19-21 March 2020.
VIEWING AUCTION 244:
Friday 27 March 2020 10.00 a.m. - 16.00 p.m.
Saturday 28 March 2020 10.00 a.m. - 16.00 p.m.
Monday 30 March 2020 10.00 a.m. - 21.00 p.m.
Tuesday 31 March 2020 10.00 a.m. - 16.00 p.m.
Wednesday 1 April 2020 10.00 a.m. - 16.00 p.m.
Thursday 2 April 2020 9.00 a.m. - 16.00 p.m. Coins upon appointment this day
Friday 3 April 2020 9.00 a.m. - 16.00 p.m.
Saturday 4 April 2020 9.00 a.m. - 16.00 p.m.
AUCTION SCHEDULE - AUCTION 244:
THURSDAY 2 APRIL 2020
10.00 a.m. lots 1 - 227 Foreign countries - single lots
11.00 a.m. lots 250 - 1309 Foreign countries - collections & lots
FRIDAY 3 APRIL 2020
10.00 a.m. lots 1500 - 1624 Coins, medals, banknotes
11.00 a.m. lots 1800 - 2454 Netherlands and former colonies - collections & lots
15.00 p.m. lots 2500 - 2605 Picture postcards
SATURDAY 4 APRIL 2020
10.00 a.m. lots 2800 - 2942 Postal History WWII - The Kees Adema Collection
11.00 a.m. lots 3000 - 3849 Netherlands and former colonies - single lots
Lot #3804 - Netherlands and former colonies Republic of Indonesia 1945-1949
Lot #3805 - Netherlands and former colonies indonesia
Aziatische Spelen 5 t/m 35 sen ongetande proeven met velrand, pracht ex. cat.w. 7.000
Lot #3806 - Netherlands and former colonies indonesia
1 sen t/m 25 sen inclusief 10 sen paars (niet uitgegeven waarde) ongetande proeven in hoekblokken van 25, links onder, pracht ex. (1 sen oplage dun papier), cat.w. 37.500
Lot #3807 - Netherlands and former colonies indonesia
5 sen rood getande proef, kamtanding 12½, gegomd in compleet dubbelvel van 200 stuks met brede tussenstrook (80 mm.), ets 86 en randletter E, getint
Lot #3808 - Netherlands and former colonies indonesia
5 sen rood ongetande proef in compleet dubbelvel van 200 stuks met smalle tussenstrook (25 mm.), ets 40 en randletter A, geschreven fiat drukken herdruk 12/2 '51 met handtekening, getint, cat.w. 30.000
Lot #3809 - Netherlands and former colonies indonesia
10 sen blauw ongetande proef in compleet drukvel van 400 stuks met horizontale (85 mm) en verticale (58 mm) tussenstrook, ets 89 en velrandletter E, geschreven fiat drukken herdruk 6/5 1954 met handtekening, een enkel bruin vlekje en enkele kleine velrand beschadigingen, cat.w. 60.000
Lot #3810 - Netherlands and former colonies indonesia
10 sen blauw ongetande proef in compleet dubbelvel van 200 stuks met brede tussenstrook (80 mm.) zonder velrandbedrukking, knippen pijl en P, notities op velrand waarbij gezien 25-8-51 met handterkening, enkele ex. bruin vlekje, cat.w. 30.000
Lot #3811 - Netherlands and former colonies indonesia
15 sen paars ongetande proef in compleet drukvel van 400 stuks met met horizontale (85 mm.) en verticale (58 mm.) tussenstrook, ets 84 en randletter C, geschreven fiat drukken 17/5 1954 met handtekening, een enkel bruin vlekje, cat.w. 60.000
Lot #3812 - Netherlands and former colonies indonesia
25 sen olijfgroen ongetande proef in compleet drukvel van 400 stuks met horizontale (85 mm.) en verticale (58 mm.) tussenstrook, ets 101 en velrandletter C, geschreven fiat drukken herdruk 24/6 54 met handtekening, diverse ex. bruin vlekje, cat.w. 60.000
Lot #3813 - Netherlands and former colonies indonesia
30 sen t/m 90 sen postkantoor en danser, ongetande proeven in hoekblokken van 25, links onder, (in Zbl alleen 35 sen á 150 vermeld), vrijwel alle pracht ex. (scheur door 2 zegels 80 sen en een enkel bruin vlekje), Prangko 107A/111A en 112A/116A Rp. 50.000.000
Lot #3814 - Netherlands and former colonies indonesia
35 sen violet postkantoor ongetande proef in compleet drukvel van 400 stuks met horizontale (55 mm.) en verticale (85 mm) tussenstrook, ets 71 en velrandletter A, deels (sterk) getint, cat.w. 60.000
Lot #3815 - Netherlands and former colonies indonesia
50 sen bruin postkantoor ongetande proef in drukvel van 400 stuks (2 delen van 200 stuks), verticale tussenstrook (85 mm), zonder velrandbedrukking en met correctie notities (zegels met plaatfoutjes corrigeren) en aanduidingen geschreven fiat tjetak 28/2 '53 met handtekening, 50 sen in Zbl niet gemeld, Prangko 111A, sterk getint, doch uniek geheel
Lot #3816 - Netherlands and former colonies indonesia
Invaliden 10 sen t/m 1 rp ongetand inclusief beide 50 sen in violet en 75 sen in groen (verwisselde kleuren, Prangko 192Aw, 193Aw) in veldelen van 30 stuks, pracht ex., cat.w. 22.500 (en Rp. 60.000.000)
Lot #3817 - Netherlands and former colonies indonesia
Invaliden 10 sen t/m 1 rp ongetande proeven in hoekveldelen van 20 stuks zonder velrandbedrukking, pracht ex., cat.w. 15.000
Lot #3818 - Netherlands and former colonies indonesia
Invaliden 50 sen violet en 75 sen groen (verwisselde kleuren met uitgegeven zegels) in veldeeltjes 24 stuks met velrandbedrukking, etsnummers 145 en 146, pracht ex., Prangko 192Aw, 193Aw, cat.w. Rp. 4.800.000
Lot #3819 - Netherlands and former colonies indonesia
Bloemen 1958, niet uitgegeven waarden 45 sen violet en groen en 75 sen rose en groen, beide in complete (aan randen sterk getinte) vellen van 100 zonder randbedrukking met notities inzake drukken, Prangko CP33Cb en CP33Ea Rp. 120.000.000
Lot #3820 - Netherlands and former colonies indonesia
Niet uitgegeven Salak 12 rupia bruin en rood met velrand. Minimaal getint als gebruikelijk
Lot #3821 - Netherlands and former colonies indonesia
Niet uitgegeven Salak 12 rupia bruin en rood. Minimaal getint als gebruikelijk
Lot #3822 - Netherlands and former colonies indonesia
Muziekinstrumenten 0.50 rp t/m 25 rp ongetande proeven w.b. met velrand, cat.w. 2560
Lot #3823 - Netherlands and former colonies netherlands new guinea
Minang-kabau-huis Indië 2½ cent in paar en Indonesië Hulpuitgifte 15 cent in blok van 4 op luchtpost envelop met langebalk stempel Sorong 19-4-1949 naar Zwitserland verstuurd, vrijwel pracht ex.
Lot #3824 - Netherlands and former colonies netherlands new guinea
5, 15 (2x) en 25 cent watersnood op militair luchtpostblad Hollandia Basis 2 9.II.53 (1e dag van uitgifte) via Delft naar Amsterdam verstuurd, cat.w. 450
Lot #3825 - Netherlands and former colonies netherlands new guinea
1 cent t/m 1 gulden met 1e-dagstempel Hollandia 1-8-1957 op grootformaat lokale envelop, vrijwel pracht ex. (envelop verticale vouw), cat.w. 450
Lot #3826 - Netherlands and former colonies curacao
2 bij elkaar behorende wisselbrieven met een waarde van elk fl. 1000 als compensatie voor vrijgelaten slaven door het Ministerie van Koloniën uitbetaald, opgemaakt op Curaçao 25-8-1863 en uitbetaald te New York 13-10-1863. Op beide ex. fiscaalzegel 50 cent op achterzijde, pracht ex.
Lot #3827 - Netherlands and former colonies curacao
Wisselbrief met een waarde van fl. 2000 als compensatie voor vrijgelaten slaven door het Ministerie van Koloniën uitbetaald, opgemaakt op Sint Maarten 7-10-1864 en uitbetaald te Stuttgart 14-12-1864, pracht ex. (miniem inktvraat)
Lot #3828 - Netherlands and former colonies curacao
Incoming Mail. Envelop van Parijs 7-2-1870 gefrankeerd met Empire Laurée 20 centimes blauw en 80 centimes karmijn naar Curaçao met geschreven Per steamer St Nazaire en 2 routestempels achterzijde. Fraai ex. (envelop iets onfris en 20 centimes mist hoekje)
Corinphila Veilingen
Read More