6 brieven met rode stempels GEZUIVERD uit 1832, 2 brieven Stettin-London, brief Engeland-Utrecht, brief Hamburg-Lisbonne, brief Memel-Schiedam en brief Papenburg-Bordeaux, gemengde kwaliteit, in omslag
Pre-philately Netherlands and former colonies
Auction 240: Single lots Netherlands and former colonies
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Auction 240: Single lots Netherlands and former colonies
SATURDAY 16 MARCH 2019
10.00 a.m. lots 1 - 190 Pre-philately Netherlands and former colonies
11.00 a.m. lots 200 - 1426 Netherlands and former colonies single lots
Single lots Netherlands and former colonies (lots 1-1426).
Highlights:
• Large offer of classic issues of the Netherlands, incl. nice cancellations
• Beautiful unused classic Netherlands Indies including rarities
• Special offer of pre-philately
- (-) Remove Netherlands and former colonies filter Netherlands and former colonies
- (-) Remove Netherlands Indies filter Netherlands Indies
Lot #152 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
Lot #159 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
VOC 6 St (type niet in Wolff de Beer onder 1 vermeld) op frisse brief van Colombo 17 februari 1795 naar Amsterdam, achterzijde rood lakstempel, uitvoerig attest H. van der Vlist (niet bekend of stempel in Colombo of Amsterdam geplaatst is), verzonden per schip Alblasserdam, in juni (tijdens bezetting Frankrijk) door Engelsen bij St. Helena in beslag genomen en brief in juli 1797 in Amsterdam bezorgd
Lot #160 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
VOC 6 St, Wolff de Beer 1c (kamer Rotterdam), luxe afdruk op brief Rotterdam 25 maart 1789 op brief naar Batavia, aangekomen 28 sept. 1789
Lot #161 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
VOC 6 St luxe afdruk Wolff de Beer 1c (kamer Rotterdam) op brief Oudshoorn 16 Sept 1792 naar Batavia, Per Schip Christoffel Columbus DGG,
Lot #162 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
VOC 10 ST in rood, Wolff de Beer 6b, pracht afdruk in rood op frisse gedateerde omslag 28 july 1810 naar Batavia, omslag beschadiging voorzijde
Lot #163 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
10 St LN PACALONGANG vrijwel pracht afdruk in rood, Wolff de Beer 9, op omslag, klein deel gedateerde inhoud met Paccalongan den 11 Lentem 1811, naar Samarang, omslag gebreken maar zeer zeldzaam stempel. Attest Van der Vlist 2003
Lot #164 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
10 St LN TAGAL, pracht afdruk in rood, Wolff de Beer 11 op vrijwel pracht omslag naar Samarang, attest Van der Vlist 2003
Lot #165 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
Franco Zee Brief Timor, Wolff de Beer 318c, rood ovaalstempel op frisse brief van Atapoepoe afd. Beloe res. Timor naar Batavia 1 october 1863, 10 cent vooruitbetaald port, zeer laat gebruik van dit stempel
Lot #166 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
Complete brief Padang-Nantes 16 juilette 1836, geschreven scheepsnaam pr Dankbarheid, met rood stempel SUMATRA'S WESTKUST en ovaal ZEE-BRIEF HELLEVOETSLUIS 9 nov, achterzijde aankomststempel Rotterdam, geen Franse stempels. Port 60 cent, keur Geuzendam
Lot #167 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
Complete vrij frisse brief Batavia 24 februari 1849, blauw halfrondstempel BATAVIA 26/2 naar Rotterdam via ALEXANDRIA AP 7 18 49, geschreven pr landmail via Marseille, in verband met cholera epidemie rondstempel purifie au lazaret MALTE, gewicht 30 gram en port 400 ct.
Lot #1209 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
Ontwerp voor eerste postzegel van Nederlands-Indië met afbeelding Koning Willem III naar rechts kijkend in het uniform van de Rijdende Artillerie met waardeaangifte 5 cents in zwart op wit karton, pracht ex. (enkele minieme kreukjes buiten het zegelbeeld) met certificaat Vleeming 2019. Deze proef werd samenhangend in een velletje met de proeven PC nr. 27A en PC nr. 97 van Nederland gedrukt! Uiterst zeldzaam, volgens het Corinphila archief 3e...
Lot #1210 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
10 cent wijnrood pos. 12, breedrandig pracht ex. (afgesprongen gomdeeltje) met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 400
Netherlands and former colonies single lots
Lot #1211 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
10 cent wijnrood pos. 16, vrijwel pracht ex. (2 gomdunne plekjes) met attest Vleeming 2016, cat.w. 400
Lot #1212 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
10 cent wijnrood pos. 49, pracht ex. met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 400
Lot #1213 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
10 cent wijnrood pos. 51 met velrand, vrijwel pracht ex. (horizontaal vouwtje) met attest Vleeming 2017, cat.w. 400
Lot #1214 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
10 cent wijnrood pos. 72, pracht ex. met attest Vleeming 2017, cat.w. 400
Lot #1215 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
10 cent wijnrood pos. 83, pracht ex. met deels gom en attest Vleeming 2017, cat.w. 400
Lot #1216 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
10 cent wijnrood pos. 97, pracht ex. met attest Vleeming 2019, cat.w. 400
Lot #1217 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
Willem III 10 cent wijnrood met originele gom doch met pen op achterzijde geschreven Dutch Colonies, cat.w. 400
Lot #1218 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
10 cent wijnrood pos. 61 met velrand, luxe ex. met attest Vleeming 2017, cat.w. 125+
Lot #1219 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
10 cent wijnrood met velrand, pracht ex.
Lot #1220 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
10 cent karmijnrood, pracht ex. met certificaat Vleeming 2018: Zegel en tanding echt, gom origineel met plakkerrestje. Zeer fris zegel zonder gebreken, mooie kleur en goed getand, cat.w. 1500. Zeldzaam in deze kwaliteit!
Lot #1221 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
Willem III 10 cent karmijnrood met originele bruine gom, pracht ex. met certificaat Vleeming 2018, cat.w. 1500
Lot #1222 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
10 cent karmijnrood, vrijwel pracht ex. met attest Vleeming 2018: Zegel en tanding echt, bruine gom origineel met meerdere plakkerresten en sporen verwijderde plakkers, origineel vezeltje in papier. Boventanding bijgewerkt overigens fris zegel, cat.w. 1500
Lot #1223 - Netherlands and former colonies Netherlands Indies
10 cent karmijnrood in strip van 3, vrijwel pracht ex. (linkerzegel miniem schaafplekje achterzijde en tandje missend), cat.w. 1000
Corinphila Veilingen
Read More