en Belgisch Congo, collectie waarin o.m. 1000 francs 1950 en 2 ex 5 Francs Congo-Kinshasa 3-3-1920
Coins, medals, paper money
Auction 237 Part 2: General sale
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Auction 237 Part 2: General sale
Extraordinary single lots of Netherlands and former colonies with many rarities! Postal History of World War 1 and 2
LOTS 1300-3637
1.Auction 237 Part 1: General sale 15 September 2018
2.Auction 237 Part 2: General sale 21-22 September 2018
3.Auction 238: Netherlands 1867 issue and further 15 September 201
- (-) Remove Belgium and former colonies filter Belgium and former colonies
Lot #1371 - Belgium and former colonies Belgium
Lot #2414 - Belgium and former colonies Belgium
ca. 440 ex. oude en zeer oude met beter in doosje
Picture postcards
Lot #2456 - Belgium and former colonies Belgium
Leopold I 40 centiem bleekroze tanding 15, pracht ex. met grote plakkerrest, cat.w. 1390
Foreign countries single lots
Lot #2457 - Belgium and former colonies Belgium
Leopold II 5 frank roodbruin met rondstempel Bruxelles, pracht ex., cat.w. 1900
Foreign countries single lots
Lot #2458 - Belgium and former colonies Belgium
12 verschillende waarden emissie Londen 1915 w.b. 5 franken nr. 147 en 10 frank nr. 149 op 5 aangetekende filatelistische enveloppen naar Sint Gillis, (vrijwel) pracht ex. (envelop met nr. 149 scheurtje), cat.w. ca. 1000
Foreign countries single lots
Lot #2459 - Belgium and former colonies Belgium
Albert met Helm 5 frank donkerpaarsrood en 10 frank wijnrood beide met velrand en gesigneerd Bolaffi, cat.w. 1030
Foreign countries single lots
Lot #2460 - Belgium and former colonies Belgium
Ridder 10 centimes - 5 frank ministervelletjes, pracht ex. (alle minieme cellotape-restjes), cat.w. 960
Foreign countries single lots
Lot #2461 - Belgium and former colonies belgian congo
50 centiem lilabruin, 5 frank oranje en Ruanda-Urundi 1 frank olijf elk in complete velletjes van 50 ex., cat.w. 2400
Foreign countries single lots
Lot #2462 - Belgium and former colonies belgian congo
Leopold II 5 frank violet met opdruk Colis Postaux Fr. 3,50 in kastje, vrijwel pracht ex. met certificaat Pierre Kaiser 2016: Timbre et surcharges authentiques, neuf avec gomme, trace de charnière et légère adhérence. Coin supérieur droit aminci, cat.w. 1200
Foreign countries single lots
Lot #2601 - Belgium and former colonies Belgium
collectie 1849-1897 met beter materiaal w.b. 5 frank nr. 37 met roulettestempel (gesigneerd Pfenninger en Senf) op bladen
Foreign countries collections & lots
Lot #2602 - Belgium and former colonies Belgium
meest */** met beter materiaal w.b. Grote Orval, UPU 1952 (2x), Schrijvers, iets koloniën etc. op insteekbladen
Lot #2603 - Belgium and former colonies Belgium
beter materiaal gestempeld w.b. nr. 2 met spiegeldruk (certificaat Nussbaum 1982), 5 franken nr. 147, Albert met Helm, Infanterie etc. op insteekbladen
Lot #2715 - Belgium and former colonies Belgium
uitgifte Belgische krijgsgevangenen Harderwijk in veldeeltjes, OBP E1-E6 (24x), pracht ex., cat.w. 1000
Lot #2716 - Belgium and former colonies Belgium
voorfilatelie, 6 brieven met departementstempels w.b. 96 Eupen en P.94P. Louvain met tevens Frans stempel P.P.R.R. in kastje in rood
Lot #2717 - Belgium and former colonies Belgium
Herdenkingsvelletje 150 jaar Spoorwegen OBP nr. TRBL4 ** (5x), cat.w. 750
Lot #2718 - Belgium and former colonies Belgium
OBP nr. 12 met lijnstempel N1 en OBP nrs. 674A-689A ** in ongetande paren (nr. 678A ontbreekt)
Lot #2763 - Belgium and former colonies Belgium
collectie begin t/m 2010, **/*/gestempeld, deels dubbel verzameld, waarbij goed nominaal, in 7 albums en 3 insteekboeken, in krat
Lot #2764 - Belgium and former colonies Belgium
voorraad 1894-1989 ** inclusief blokken, iets samenhangenden etc. in insteekboek
Lot #2765 - Belgium and former colonies Belgium
collectie vanaf 1920 */** w.b. Grote Orval en Mercier in 2 insteekboeken
Lot #2766 - Belgium and former colonies Belgium
w.b. betere ex. en series en nominaal in 4 insteekboeken
Lot #2767 - Belgium and former colonies Belgium
collectie 1849-2014, **/*/gestempeld, w.b. nominaal deels in originele verpakking, in 6 albums, 3 insteekboeken en 1 huls, in verhuisdoos
Lot #2768 - Belgium and former colonies Belgium
95 poststukken 1914-ca.1940 met militaire stempels postes militaires met veel verschillende nummers en 10 stuks aangetekend (w.b. met 1 Frc. Rode Kruis), tevens 165 stuks Postes - Posterijen B.P.S. en POST met verschillende nummers vanaf 1940 inclusief modern gelegenheid in 4 ringbanden
Lot #2769 - Belgium and former colonies Belgium
collectie 1849-1969 */**/gestempeld, in Kabe album
Lot #2770 - Belgium and former colonies Belgium
collectie 1849-2008 in 3 Davo albums en insteekboek
Lot #2771 - Belgium and former colonies Belgium
collectie 1849-1993, w.b. veel ** en goed Back of Book, in 5 insteekboeken
Corinphila Veilingen
Read More