1 x 6 zegels 1½, 2½, 5 en 7½ cent in boekje, pracht ex., cat.w. 275
Netherlands and former colonies single lots
Auction 233: General sale
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Auction 233: General sale
Postal History of Albania, International Air Mail, Pre-philately French military post in the Netherlands, large offer China and theme of animals.
- baltic states (11) Apply baltic states filter
- Belgium and former territories (68) Apply Belgium and former territories filter
- European Countries (235) Apply European Countries filter
- France and Former Territories (170) Apply France and Former Territories filter
- Germany and Former Territories (142) Apply Germany and Former Territories filter
- great britain and former territories (175) Apply great britain and former territories filter
- Greece and former territories (10) Apply Greece and former territories filter
- Italy and former territories (29) Apply Italy and former territories filter
- Netherlands and Former Territories (1063) Apply Netherlands and Former Territories filter
- Outside Europa (272) Apply Outside Europa filter
- Portugal and former territories (15) Apply Portugal and former territories filter
- scandinavia (61) Apply scandinavia filter
- Spain and former territories (8) Apply Spain and former territories filter
- Switzerland (46) Apply Switzerland filter
- Topics and Miscellaneous (262) Apply Topics and Miscellaneous filter
Lot #400 - Netherlands and Former Territories Netherlands Stamp Booklets 1902-1950
Lot #401 - Netherlands and Former Territories Netherlands Stamp Booklets 1902-1950
4 x 6 zegels 10 cent violet in boekje, pracht ex., cat.w. 275
Lot #402A - Netherlands and Former Territories Netherlands Air Post Stamps
Verdragstatenpost 2e Südamerikafahrt. Commerciële envelop van Amsterdam-Watergraafsmeer 26-3-1932 naar Buenos Aires (Sieger nr. 143) met alle relevante stempels, pracht ex. 63 ex. gevlogen!, cat.w. 225
Lot #402 - Netherlands and Former Territories Netherlands Air Post Stamps
Vignet in bruin voor afgelaste postvlucht door vlieger Jan van Bussel te Dordrecht 28-4-1912 in paar, pracht ex.
Lot #403 - Netherlands and Former Territories Netherlands Air Post Stamps
Lebeau 10 t/m 60 cent in blokken van 4, 2 ex. 60 cent plakkertje gehad, cat.w. 668
Lot #404 - Netherlands and Former Territories Netherlands Air Post Stamps
Meeuwen 15 en 25 gulden met certificaat Mouritz 1995, cat.w. 600
Lot #405 - Netherlands and Former Territories Netherlands
Meeuwen 15 en 25 gulden, cat.w. 600
Lot #406 - Netherlands and Former Territories Netherlands
5 cent lichtblauw en zwart tanding 12½ x 12 type I, tanding links zie foto, cat.w. 1100
Lot #407 - Netherlands and Former Territories Netherlands Postage Due
De Ruyter ½ cent t/m 1 gulden, (50 cent korter tandje en 1 gulden minimaal origineel gomloos plekje, overigens pracht ex.) cat.w. 1400
Lot #408 - Netherlands and Former Territories Netherlands
Vredespaleis 40 cent blauwgroen in blok van 16 met hoekvelrand waarin het hoekblok ongestempeld is gebleven. Uiterst zeldzaam en vermoedelijk uniek!
Lot #409 - Netherlands and Former Territories netherlands telegraph stamps
25 cent lila en zwart, pracht ex. met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 1750
Lot #410 - Netherlands and Former Territories netherlands telegraph stamps
25 cent lila en zwart, pracht ex. met certificaat Vleeming 2017: Zegel en tanding echt, gom origineel met grote plakkerrest, originele vouwtjes in gom. Rechtsonder vlekje, overigens fris zegel in lichte kleur., cat.w. 1750
Lot #411 - Netherlands and Former Territories netherlands telegraph stamps
30 cent lila en zwart, pracht ex., cat.w. 400
Lot #412 - Netherlands and Former Territories netherlands telegraph stamps
1 gulden lila en rood, pracht ex. met certificaat Vleeming 2017: Zegel en tanding echt, gom origineel met meerdere plakker- en papierresten. Mooi van kleur, cat.w. 1900
Lot #413 - Netherlands and Former Territories netherlands telegraph stamps
1 gulden lila en rood, vrijwel pracht ex. (2 kortere tandjes en grote plakkerrest) doch mooi van kleur! cat.w. 1900
Lot #414 - Netherlands and Former Territories netherlands incendiarybox insurance
15 cent t/m 7½ gulden met velrand en certificaat NKD 2013, cat.w. 1500
Lot #415 - Netherlands and Former Territories netherlands incendiarybox insurance
15 cent t/m 7½ gulden, nrs. BK1, BK2 en BK7 miniem abklatsch gomzijde, cat.w. 1500
Lot #416 - Netherlands and Former Territories netherlands incendiarybox insurance
15 cent t/m 7½ gulden, pracht ex., cat.w. 845
Lot #417 - Netherlands and Former Territories netherlands incendiarybox insurance
15 cent t/m 7½ gulden, pracht ex. (nr. BK4 miniem dun plekje), cat.w. 845
Lot #418 - Netherlands and Former Territories netherlands incendiarybox insurance
15 cent t/m 7½ gulden, pracht ex. w.b. nagegomd, cat.w. 845
Lot #419 - Netherlands and Former Territories Netherlands Internment Stamps
Nederlandse Maagd in groen en bruin in blokken van 6 met velrand, cat.w. 3900
Lot #420 - Netherlands and Former Territories Netherlands Internment Stamps
Lot #421 - Netherlands and Former Territories Netherlands Internment Stamps
Nederlandse Maagd in groen en bruin in blokken van 4 met hoekvelrand, cat.w. 2600
Lot #422 - Netherlands and Former Territories Netherlands Internment Stamps
Lot #423 - Netherlands and Former Territories Netherlands Internment Stamps
Nederlandse Maagd in groen en bruin in blokken van 4 met velrand, cat.w. 2600
Corinphila Veilingen
Read More