Lot# | Category | Description | |
926 |
1932 may 16 , voorlopers |
1798, uit 92/Termonde 12 Dec 1798, naar Gent, port '4', interessante inhoud over de sociaal economische toestand, zm. |
Price: €25.00 |
927 |
1932 may 16 , voorlopers |
1810, uit (rood) Bois Le Duc 24 sept 1810, naar Parijs, rayonstempel C.H.IerR en taxatie 12, prachtstempels, zm. |
Price: €20.00 |
928 |
1932 may 16 , voorlopers |
Hollandse periode, uit Brussel naar Douay (FR), grensstempel "Pay Bas par Lille" rode rayon griffe B.2.R. en taxatie (manuscript) '6' en stempeltje '6' overdrukt met 2x '4', m. |
Price: €15.00 |
929 |
1932 may 16 , voorlopers |
1820, mooie brief uit St Nicolas/ Franco zwarte naamstempel (Herlant 40, index 19) van 1820 naar Haarlem (NL), voorafbetaalde brief : voorzijde doorstreept en taxatie '25' op achterzijde, zm. |
Price: €30.00 |
930 |
1932 may 16 , voorlopers |
1835/1837, 3 brieven uit Frankrijk met rode doorgangsstempels in kader : France / par Furnes / par Menin en par Mons, zm/m. |
Price: €35.00 |
931 |
1932 may 16 , voorlopers |
1840/1848, 5 brieven uit Frankrijk alle met verschillende groene doorgangsstempels : France F par Quiévrian N° 1, N° 2, Chemin de Fer France par Menin en France par Moescron, m. |
Price: €40.00 |
932 |
1932 may 16 , voorlopers |
1840, brief uit T. 18 Fontaine L' Evêque 21 aug. 1840, naar Couillet (Charleroi, zelfde postarrondissement, dus CA), zm. |
Price: €14.00 |
933 |
1932 may 16 , voorlopers |
1841, mooie briefje, uit postbus 'AS' Thy Le Chateau, distributiekantoor Walcourt van 10 Juli 1841 (T 18), naar Beaune (FR) 'SR' en Rayonstempel B.3.R, prachtige 3 kleurstempels en zeldzame SR-brief naar het buitenland, zm. |
Price: €50.00 |
934 |
1932 may 16 , voorlopers |
1843, uit Londen naar Boulogne sur Mer (FR) en eerst verder gestuurd naar Gent, nadien naar Brussel, achterzijde : 8 stempels met 4 kleuren w.o. France par Menin (groen) en Déboursé / Gand (rood), taxering '7' doorstreept en vervangen door '8', brief gead |
Price: €35.00 |
935 |
1932 may 16 , voorlopers |
1844, brief uit Italië Dec. 1844 naar Spa, aldaar verder verstuurd naar Brussel, achterzijde France par Quiévrian/ Chemin de Fer (groen) en Déboursé/ Spa (rood), brief getaxeerd met 11 deciemen, m. |
Price: €40.00 |
936 |
1932 may 16 , voorlopers |
1845, uit Bruxelles 31 Maart 1845, naar Furnes, taxatie 5 deciemen (> 100 km), zm. |
Price: €3.00 |
937 |
1932 may 16 , voorlopers |
1846, uit Sierck (Moselle, FR) 20 Maart 1846 PP verstuurd naar Bruxelles- Hollande (!!!), achterzijde France par Arlon, zm/m. |
Price: €25.00 |
938 |
1932 may 16 , voorlopers |
1850, ongefrankeerd minibriefje uit Walcourt (T. 18), postbus AS van Thy van 11 Sept 1850, naar Thuin, m. |
Price: €15.00 |
939 |
1932 may 16 , voorlopers |
1854, ongefrankeerde brief uit Parijs 24 Jan 1854, naar Brussel, geadresseerd aan Z.K.H. de Prins van Capua 8/2 dubbelport,taxatie van 8 deciemen, brief verder verstuurd naar Spa, taxatie van 5 deciemen en Déboursé/ Bruxelles. Iets onfris doch zeldzaam ge |
Price: €40.00 |
940 |
1932 may 16 , voorlopers |
1860, ongefrankeerde brief uit Anvers 21 Feb 1860 naar Muhlhausen (Prusse Rhénane) en verder gestuurd naar Crefeld, tal van grens- en ambulantstempels en portmarkeringen, zeldzaam en spectaculair geheel ! |
Price: €80.00 |
941 |
1932 may 16 , voorlopers |
1864, ongefrankeerde brief uit Brazilië 5 Nov 1864, naar St Leger (Prov Luxemburg), aankomst 5 Dec, grote rode PD-stempel, transit Parijs, Brésil/ Amb. Calais A en France par Ambt Midi, zm/m. |
Price: €35.00 |
942 |
1932 may 16 , voorlopers |
1875, groot fragment met blauw stempeltje "Relais de Pervyse" verstuurd naar Zevecote, zegels verwijderd, ntz. |
Price: €20.00 |
943 |
1932 may 16 , voorlopers |
1895, dienstkaart v/d Posterijen portvrij verstuurd uit Anvers (Palais) 21 okt 1895 (dubbel-uur stempel), griffe "Le Percepteur des Postes/ Anvers (Palais)", zm. |
Price: €12.00 |
944 |
1932 may 16 , voorlopers |
Brief (zonder inhoud) naar Mons met zwarte naamstempel "PP/ Quiévrain" en rode Bergen/ Franco (Hollandse periode, zwakke stempels doch zeldzaam, m/ntz. |
Price: €25.00 |
945 |
1932 may 16 , voorlopers |
1681/1866, zeer mooi uitgewerkte verzameling van 48 stuks, elke brief beschreven in het Engels zeer nuttig als basisverzameling, afkomstig van van een Australische verzamelaar. |
Price: €200.00 |
946 |
1932 may 16 , voorlopers |
1777/1860, 13 voorlopers, w.o. 4 naar het buitenland, m/ntz. |
Price: €50.00 |
947 |
1932 may 16 , epauletten - 10 cent. en 20 cent. - algemeen |
N° 1 "10 cent. bruin", duidelijke herstelling aan bovenste kader, verder hergomd en goed gerand, mooi albumstuk, m/ntz (OBP € 3.700) |
Price: €250.00 |
948 |
N° 1-V 4 (In paar) volrandig (zeer lichte rafeling onderaan), op fragmentje, w.v. linkerzegel met variëteit "Dubbele waardecijfers" (Balasse V 2,, Pos 183/184 v/d plaat), met fotocertificaat, zm/m (OBP € 615) |
Price: €100.00 |
949 |
N° 1-Cu, 3 brede randen (boven zeer nipt geraakt), enorme en spectaculaire accordeonplooi, zeer zeldzaam, m. |
Price: €90.00 |
950 |
N° 1, volrandig (brede rechterbladboord) nr 50 v/d plaat, centrale afst. D. 59 Wellin,prachtig van uitzicht doch met kleine herstelling in linkerrand, ntz |
Price: €15.00 |
951 |
N° 1 (12 zegels), op 3 na alle volrandig, verschillende nuances (w.o. rossigbruin), m/ntz (OBP € 1.080) |
Price: €70.00 |
952 |
1932 may 16 , epauletten - 10 cent. - perceptie |
N° 1, breed gerand, zeer mooie centrale afst. P. 4 Anvers, prachtex. (OBP € 90) |
Price: €25.00 |
953 |
N° 1, breed gerand, prachtige centrale afst. P. 4 Anvers, zm. |
Price: €35.00 |
954 |
N° 1, volrandig, op groot briefdeel uit P. 24 Brussel 17 Juli 1849, naar Leuven "Eerste maand brief" !! , zm/m. |
Price: €100.00 |
955 |
N° 1, volrandig (rechts zeer nipt), op brief uit P. 33 Dinant 9 Dec. 1850, naar Courrière (aankomst Namur), m. |
Price: €60.00 |
956 |
N° 1, breed gerand, prachtige afst. P. 62 Huy, zm. |
Price: €30.00 |
957 |
N° 1, volrandig, prachtige stempel P. 97 Poperinghe, zm (OBP € 90 + Nipa € 37,50) |
Price: €45.00 |
958 |
N° 1, volrandig, centrale afst. P. 120 Tournay (fijne balken), zm. |
Price: €25.00 |
959 |
1932 may 16 , epauletten - 20 cent. - plaat I - algemeen |
N° 2, goed gerand (rechts waarschijnlijk bladboord), op mooie brief uit P. 24 Bruxelles van 17 Sept. 1849, naar Tongres, zm. |
Price: €60.00 |
960 |
N° 2, volrandig (met gebuur), mooie centrale afst. P. 123 Verviers, zm. |
Price: €20.00 |
961 |
N° 2 (15 zegels), w.v. 3 op grote fragmenten en 1 paar, 7 zegels volrandig, zm/m/ntz (OBP € 900) |
Price: €45.00 |
962 |
N° 2 (10x), volrandige zegels, m/ntz (OBP € 600) |
Price: €45.00 |
963 |
1932 may 16 , epauletten - 20 cent. - plaat II - algemeen |
N° 2A (In paar), rechterbovenhoek geraakt, verder breed gerand, zeer donkere nuance voor plaat 2 (Pos 113-114), zm/m (ex Goddeeris) |
Price: €50.00 |
964 |
N° 2A "Donkerblauw", mooi gerand, centrale afst. P. 4 Anvers, zm. |
Price: €20.00 |
965 |
N° 2A-V 9 WB, linksboven nipt doch intakt, verder zeer goed gerand, zeer mooie centrale afst. P. 44 Furnes, duidelijke variëteit "Verticale streepjes op de letters OST van postes en op de bovenste kaderlijn" (zegel nr 108 van plaat II), zm (OBP € 60 + Nip |
Price: €25.00 |
966 |
1932 may 16 , medaillons - ongebruikt |
N° 3 "10 cent. bruin" zonder gom, goed gerand, licht verdund in bovenste- en rechterboord, mooi albumstuk, m/ntz (OBP € 2.650) |
Price: €250.00 |
967 |
N° 4 "20 cent. blauw" zonder gom, nipt doch volrandig, mooi albumstuk, m/ntz (OBP € 1.950) |
Price: €200.00 |
968 |
N° 6 (zonder gom), bovenaan licht geraakt, mooi albumstuk, m/ntz (OBP € 525) |
Price: €25.00 |
969 |
N° 6 "10 cent. bruin" zonder gom, goed gerand, doch licht beschadigd aan onderste gedeelte van linkerkaderlijn, mooi albumstuk, met letter AU in Wmk., m/ntz (OBP € 525) |
Price: €50.00 |
970 |
N° 7 "20 cent. blauw" met gedeeltelijke gom, goed gerand en fris uiterlijk, letters ST in Wmk., zm (OBP € 1.500) |
Price: €380.00 |
971 |
N° 9 "1 cent. groen" met originele gom, miniem gomploitje, zeer breed gerand en uiterst fris, zm, met fotocertificaat (OBP € 360) |
Price: €120.00 |
972 |
N° 9 "1 cent groen", 2 mooie randen en 2 randen nipt, mooi van kleur, zm (OBP € 360) |
Price: €40.00 |
973 |
N° 10 "10 cent. bruin" met gedeeltelijke gom, zeer mooi gerand (met bladboordje), minieme verdunning in de rand, m/zm (OBP € 785) |
Price: €250.00 |
974 |
N° 10, bijna volrandig, met lichte gebreken, ntz (OBP € 375) |
Price: €3.00 |
975 |
N° 11 "20 cent. blauw" met originele gom, zeer mooi gerand en zeer fris ex., gekeurd Keller, zm (OBP € 830) |
Price: €250.00 |