Back to All Auctions

Van Looy & Van Looy Feb. 3 - 4, 2012 auction Feb 2, 2012 - Archive Auction

Lot#CategoryDescription
926 1932 may 16 , voorlopers 1798, uit 92/Termonde 12 Dec 1798, naar Gent, port '4', interessante inhoud over de sociaal economische toestand, zm. Price: €25.00
927 1932 may 16 , voorlopers 1810, uit (rood) Bois Le Duc 24 sept 1810, naar Parijs, rayonstempel C.H.IerR en taxatie 12, prachtstempels, zm. Price: €20.00
928 1932 may 16 , voorlopers Hollandse periode, uit Brussel naar Douay (FR), grensstempel "Pay Bas par Lille" rode rayon griffe B.2.R. en taxatie (manuscript) '6' en stempeltje '6' overdrukt met 2x '4', m. Price: €15.00
929 1932 may 16 , voorlopers 1820, mooie brief uit St Nicolas/ Franco zwarte naamstempel (Herlant 40, index 19) van 1820 naar Haarlem (NL), voorafbetaalde brief : voorzijde doorstreept en taxatie '25' op achterzijde, zm. Price: €30.00
930 1932 may 16 , voorlopers 1835/1837, 3 brieven uit Frankrijk met rode doorgangsstempels in kader : France / par Furnes / par Menin en par Mons, zm/m. Price: €35.00
931 1932 may 16 , voorlopers 1840/1848, 5 brieven uit Frankrijk alle met verschillende groene doorgangsstempels : France F par Quiévrian N° 1, N° 2, Chemin de Fer France par Menin en France par Moescron, m. Price: €40.00
932 1932 may 16 , voorlopers 1840, brief uit T. 18 Fontaine L' Evêque 21 aug. 1840, naar Couillet (Charleroi, zelfde postarrondissement, dus CA), zm. Price: €14.00
933 1932 may 16 , voorlopers 1841, mooie briefje, uit postbus 'AS' Thy Le Chateau, distributiekantoor Walcourt van 10 Juli 1841 (T 18), naar Beaune (FR) 'SR' en Rayonstempel B.3.R, prachtige 3 kleurstempels en zeldzame SR-brief naar het buitenland, zm. Price: €50.00
934 1932 may 16 , voorlopers 1843, uit Londen naar Boulogne sur Mer (FR) en eerst verder gestuurd naar Gent, nadien naar Brussel, achterzijde : 8 stempels met 4 kleuren w.o. France par Menin (groen) en Déboursé / Gand (rood), taxering '7' doorstreept en vervangen door '8', brief gead Price: €35.00
935 1932 may 16 , voorlopers 1844, brief uit Italië Dec. 1844 naar Spa, aldaar verder verstuurd naar Brussel, achterzijde France par Quiévrian/ Chemin de Fer (groen) en Déboursé/ Spa (rood), brief getaxeerd met 11 deciemen, m. Price: €40.00
936 1932 may 16 , voorlopers 1845, uit Bruxelles 31 Maart 1845, naar Furnes, taxatie 5 deciemen (> 100 km), zm. Price: €3.00
937 1932 may 16 , voorlopers 1846, uit Sierck (Moselle, FR) 20 Maart 1846 PP verstuurd naar Bruxelles- Hollande (!!!), achterzijde France par Arlon, zm/m. Price: €25.00
938 1932 may 16 , voorlopers 1850, ongefrankeerd minibriefje uit Walcourt (T. 18), postbus AS van Thy van 11 Sept 1850, naar Thuin, m. Price: €15.00
939 1932 may 16 , voorlopers 1854, ongefrankeerde brief uit Parijs 24 Jan 1854, naar Brussel, geadresseerd aan Z.K.H. de Prins van Capua 8/2 dubbelport,taxatie van 8 deciemen, brief verder verstuurd naar Spa, taxatie van 5 deciemen en Déboursé/ Bruxelles. Iets onfris doch zeldzaam ge Price: €40.00
940 1932 may 16 , voorlopers 1860, ongefrankeerde brief uit Anvers 21 Feb 1860 naar Muhlhausen (Prusse Rhénane) en verder gestuurd naar Crefeld, tal van grens- en ambulantstempels en portmarkeringen, zeldzaam en spectaculair geheel ! Price: €80.00
941 1932 may 16 , voorlopers 1864, ongefrankeerde brief uit Brazilië 5 Nov 1864, naar St Leger (Prov Luxemburg), aankomst 5 Dec, grote rode PD-stempel, transit Parijs, Brésil/ Amb. Calais A en France par Ambt Midi, zm/m. Price: €35.00
942 1932 may 16 , voorlopers 1875, groot fragment met blauw stempeltje "Relais de Pervyse" verstuurd naar Zevecote, zegels verwijderd, ntz. Price: €20.00
943 1932 may 16 , voorlopers 1895, dienstkaart v/d Posterijen portvrij verstuurd uit Anvers (Palais) 21 okt 1895 (dubbel-uur stempel), griffe "Le Percepteur des Postes/ Anvers (Palais)", zm. Price: €12.00
944 1932 may 16 , voorlopers Brief (zonder inhoud) naar Mons met zwarte naamstempel "PP/ Quiévrain" en rode Bergen/ Franco (Hollandse periode, zwakke stempels doch zeldzaam, m/ntz. Price: €25.00
945 1932 may 16 , voorlopers 1681/1866, zeer mooi uitgewerkte verzameling van 48 stuks, elke brief beschreven in het Engels zeer nuttig als basisverzameling, afkomstig van van een Australische verzamelaar. Price: €200.00
946 1932 may 16 , voorlopers 1777/1860, 13 voorlopers, w.o. 4 naar het buitenland, m/ntz. Price: €50.00
947 1932 may 16 , epauletten - 10 cent. en 20 cent. - algemeen N° 1 "10 cent. bruin", duidelijke herstelling aan bovenste kader, verder hergomd en goed gerand, mooi albumstuk, m/ntz (OBP € 3.700) Price: €250.00
948 1932 may 16 , epauletten - 10 cent. en 20 cent. - algemeen N° 1-V 4 (In paar) volrandig (zeer lichte rafeling onderaan), op fragmentje, w.v. linkerzegel met variëteit "Dubbele waardecijfers" (Balasse V 2,, Pos 183/184 v/d plaat), met fotocertificaat, zm/m (OBP € 615) Price: €100.00
949 1932 may 16 , epauletten - 10 cent. en 20 cent. - algemeen N° 1-Cu, 3 brede randen (boven zeer nipt geraakt), enorme en spectaculaire accordeonplooi, zeer zeldzaam, m. Price: €90.00
950 1932 may 16 , epauletten - 10 cent. en 20 cent. - algemeen N° 1, volrandig (brede rechterbladboord) nr 50 v/d plaat, centrale afst. D. 59 Wellin,prachtig van uitzicht doch met kleine herstelling in linkerrand, ntz Price: €15.00
951 1932 may 16 , epauletten - 10 cent. en 20 cent. - algemeen N° 1 (12 zegels), op 3 na alle volrandig, verschillende nuances (w.o. rossigbruin), m/ntz (OBP € 1.080) Price: €70.00
952 1932 may 16 , epauletten - 10 cent. - perceptie N° 1, breed gerand, zeer mooie centrale afst. P. 4 Anvers, prachtex. (OBP € 90) Price: €25.00
953 1932 may 16 , epauletten - 10 cent. - perceptie N° 1, breed gerand, prachtige centrale afst. P. 4 Anvers, zm. Price: €35.00
954 1932 may 16 , epauletten - 10 cent. - perceptie N° 1, volrandig, op groot briefdeel uit P. 24 Brussel 17 Juli 1849, naar Leuven "Eerste maand brief" !! , zm/m. Price: €100.00
955 1932 may 16 , epauletten - 10 cent. - perceptie N° 1, volrandig (rechts zeer nipt), op brief uit P. 33 Dinant 9 Dec. 1850, naar Courrière (aankomst Namur), m. Price: €60.00
956 1932 may 16 , epauletten - 10 cent. - perceptie N° 1, breed gerand, prachtige afst. P. 62 Huy, zm. Price: €30.00
957 1932 may 16 , epauletten - 10 cent. - perceptie N° 1, volrandig, prachtige stempel P. 97 Poperinghe, zm (OBP € 90 + Nipa € 37,50) Price: €45.00
958 1932 may 16 , epauletten - 10 cent. - perceptie N° 1, volrandig, centrale afst. P. 120 Tournay (fijne balken), zm. Price: €25.00
959 1932 may 16 , epauletten - 20 cent. - plaat I - algemeen N° 2, goed gerand (rechts waarschijnlijk bladboord), op mooie brief uit P. 24 Bruxelles van 17 Sept. 1849, naar Tongres, zm. Price: €60.00
960 1932 may 16 , epauletten - 20 cent. - plaat I - algemeen N° 2, volrandig (met gebuur), mooie centrale afst. P. 123 Verviers, zm. Price: €20.00
961 1932 may 16 , epauletten - 20 cent. - plaat I - algemeen N° 2 (15 zegels), w.v. 3 op grote fragmenten en 1 paar, 7 zegels volrandig, zm/m/ntz (OBP € 900) Price: €45.00
962 1932 may 16 , epauletten - 20 cent. - plaat I - algemeen N° 2 (10x), volrandige zegels, m/ntz (OBP € 600) Price: €45.00
963 1932 may 16 , epauletten - 20 cent. - plaat II - algemeen N° 2A (In paar), rechterbovenhoek geraakt, verder breed gerand, zeer donkere nuance voor plaat 2 (Pos 113-114), zm/m (ex Goddeeris) Price: €50.00
964 1932 may 16 , epauletten - 20 cent. - plaat II - algemeen N° 2A "Donkerblauw", mooi gerand, centrale afst. P. 4 Anvers, zm. Price: €20.00
965 1932 may 16 , epauletten - 20 cent. - plaat II - algemeen N° 2A-V 9 WB, linksboven nipt doch intakt, verder zeer goed gerand, zeer mooie centrale afst. P. 44 Furnes, duidelijke variëteit "Verticale streepjes op de letters OST van postes en op de bovenste kaderlijn" (zegel nr 108 van plaat II), zm (OBP € 60 + Nip Price: €25.00
966 1932 may 16 , medaillons - ongebruikt N° 3 "10 cent. bruin" zonder gom, goed gerand, licht verdund in bovenste- en rechterboord, mooi albumstuk, m/ntz (OBP € 2.650) Price: €250.00
967 1932 may 16 , medaillons - ongebruikt N° 4 "20 cent. blauw" zonder gom, nipt doch volrandig, mooi albumstuk, m/ntz (OBP € 1.950) Price: €200.00
968 1932 may 16 , medaillons - ongebruikt N° 6 (zonder gom), bovenaan licht geraakt, mooi albumstuk, m/ntz (OBP € 525) Price: €25.00
969 1932 may 16 , medaillons - ongebruikt N° 6 "10 cent. bruin" zonder gom, goed gerand, doch licht beschadigd aan onderste gedeelte van linkerkaderlijn, mooi albumstuk, met letter AU in Wmk., m/ntz (OBP € 525) Price: €50.00
970 1932 may 16 , medaillons - ongebruikt N° 7 "20 cent. blauw" met gedeeltelijke gom, goed gerand en fris uiterlijk, letters ST in Wmk., zm (OBP € 1.500) Price: €380.00
971 1932 may 16 , medaillons - ongebruikt N° 9 "1 cent. groen" met originele gom, miniem gomploitje, zeer breed gerand en uiterst fris, zm, met fotocertificaat (OBP € 360) Price: €120.00
972 1932 may 16 , medaillons - ongebruikt N° 9 "1 cent groen", 2 mooie randen en 2 randen nipt, mooi van kleur, zm (OBP € 360) Price: €40.00
973 1932 may 16 , medaillons - ongebruikt N° 10 "10 cent. bruin" met gedeeltelijke gom, zeer mooi gerand (met bladboordje), minieme verdunning in de rand, m/zm (OBP € 785) Price: €250.00
974 1932 may 16 , medaillons - ongebruikt N° 10, bijna volrandig, met lichte gebreken, ntz (OBP € 375) Price: €3.00
975 1932 may 16 , medaillons - ongebruikt N° 11 "20 cent. blauw" met originele gom, zeer mooi gerand en zeer fris ex., gekeurd Keller, zm (OBP € 830) Price: €250.00

Page# 1 next >>

1