Van Looy & Van Looy

lot # 1118 - BELGIE - Voorlopers

Thursday Jun 22, 2017 10:00 to Saturday Jun 24, 2017 10:00 Europe/Amsterdam
Jun 22, 10:00 BST

1352, Mechelse Schepenbrief (Nederlands) op perkament uit het jaar 1352, beschadigd.Maar behorend tot de oudst bekende in zijn soort. Jan van de Kerserlaer, gronden en centen. Historisch van belang. Nooit aangeboden, prachtig!