Corinphila Veilingen

lot # 2 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III

Wednesday Sep 14, 2016 10:00 to Saturday Sep 17, 2016 18:00 Europe/Amsterdam
Sep 14, 08:00 CEST

Kleurproef 10 cent steenrood plaat V pos. 28-30, 33-35 en 38-40 in blok van 9 (w.b. 8 ex. met streepje op wang) met complete hoekvelrand met watermerklijnen, postfris luxe ex. (volgens Proevencatalogus zonder gom uitgegeven) met certificaat Vleeming 2016, cat.w. fl. 5400+++. Spectaculaire eenheid! Volgens het Corinphila archief op één na grootste bekende eenheid van deze proef. (Er bestaat nog een blok van 10, zonder gom) Herkomst: collectie Dreikurs (1999)
The Luis Alemany Indarte collection (part 2)