Klein Staatswapen, samenstelling zegels- bundels en poststukken, zm/m/ntz.
Sale #158 , Special Classic Europe
By: Van Looy & Van Looy
Van Looy & Van Looy Sale #158 , Special Classic Europe
On Thursday 22/06 we auction Postcards and Belgian stamps.
Postcards : our usual offer of small cities.
Good luck bidding!
The Van Looy – Van Looy team.
- (-) Remove BELGIE - DOZEN Zegels filter BELGIE - DOZEN Zegels
Lot #2287 - BELGIE - DOZEN Zegels
Diverse uitgiften 1.000den zegels in bundels, w.o. preo's, Poortman, enz.. zm/m.
Lot #2288 - BELGIE - DOZEN Zegels
1.000den zegels (1886/1935), overwegend Fijne Baard, voor de stempelzoeker, zm/m/ntz.
Lot #2289 - BELGIE - DOZEN Zegels
Moderne periode, 100den zegels, in 16 ruilboekjes, w.o. ook 98 Publibelkaarten, zm/m.
Lot #2290 - BELGIE - DOZEN Zegels
Boudewijn bril N° 1028 '2,50F bruin' 145 zegels met Firmaperfofraties, zm/m/ntz.
Lot #2291 - BELGIE - DOZEN Zegels
Boudewijn bril diverse waarden wit- en fosforpapier, op kaartjes, w.o. veel rolzegels, zm.
Lot #2292 - BELGIE - DOZEN Zegels
Samenstelling 10-tallen MK's, HK, omslagen, postfolders, diverse uitgiften, ook iets buitenland, zm/m.
Lot #2293 - BELGIE - DOZEN Zegels
Alle periodes, samenstelling, w.o. vellen **, tijdschriften met afstempelingen, HK, + iets Bund.
Lot #2295 - BELGIE - DOZEN Zegels
Overwegend modern periode tot zeer recent, 1.000den zegels in 8 insteekboeken, zm/m/ntz.
Lot #2296 - BELGIE - DOZEN Zegels
Kleine samenstelling briefkaarten (1970/81)+ FDC sets frama's, zm.
Lot #2298 - BELGIE - DOZEN Zegels
Diverse uitgiften zeer groot aantal bundels, w.o. veel Elström, 10.000den zegels, zm/m.
Lot #2299 - BELGIE - DOZEN Zegels
Klein staatswapen en Cijfer op heraldieke leeuw, in vellen van 400, na te zien op variëteiten, zm/m/ntz.
Lot #2300 - BELGIE - DOZEN Zegels
Leopold III en Boudewijn bril, 10.000den zegels in bundels (252x), zm/m.
Lot #2301 - BELGIE - DOZEN Zegels
70 foto's van proeven van postzegels 1992/93, zm.
Lot #2302 - BELGIE - DOZEN Zegels
Lot #2304 - BELGIE - DOZEN Zegels
Boudewijn bril N°1067 (10.000den zegels) in bundels (in 4 schoendozen)
Lot #2307 - BELGIE - DOZEN Zegels
Samenstelling alle periodes, in 3 insteekboeken + 1 album +25 zwart-wit velletjes + 77 FDC's en luchtpostbrieven.
Lot #2308 - BELGIE - DOZEN Zegels
Moderne periode, 100den zegels op fragmenten en brieven, met preo's.
Lot #2309 - BELGIE - DOZEN Zegels
vnl moderne periode, 1.000den zegels op fragmenten/ brieven, voor de stempelzoeker, in 18 ringmappen,.
Lot #2310 - BELGIE - DOZEN Zegels
vnl moderne periode, 10.000den zegels / brieven, in omslagen dozen en/of boeken, ook veel op fragmenten, voor de stempelzoeker.
Van Looy & Van Looy
Van Looy & Van Looy stamp auction from the Netherlands,
Read MoreSend Email to Van Looy & Van Looy Or Visit WebSite