Vanaf 1929, zeer uitgebreide verzameling 'Meelopers' in 8 Lindneralbums, met veel betere reeksen en blokken (zie foto), enorme cataloguswaarde, ook CEPT kleinbogen, zm.
Sale #158 , Special Classic Europe
By: Van Looy & Van Looy
Van Looy & Van Looy Sale #158 , Special Classic Europe
On Thursday 22/06 we auction Postcards and Belgian stamps.
Postcards : our usual offer of small cities.
Good luck bidding!
The Van Looy – Van Looy team.
- (-) Remove EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers filter EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers
Lot #4838 - EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers
1956/2000, volledige verzameling in 3 Leuchtturmalbums (slechts 3 reeksen van 1956 met *), Luxemburg 1956**, PRACHTIG (Mi € 7.900)
Lot #4839 - EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers
1956/1977, verzameling in klemband, w.o. Luxemburg '56 *, Liechtenstein '60 **, SP Andorra **, overwegend **, zm/m/ntz
Lot #4840 - EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers
1956/1978, verzameling in insteekboek, zm/m/ntz (Yv € 2.150)
Lot #4841 - EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers
1956/1986, verzameling in 1 album en 1 insteekboek, (zonder Luxemburg '56, Liechtenstein '60 en Andorra '72), zm/m/ntz.
Lot #4842 - EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers
1956/1996, verzameling in album, w.o. 1956/57 met *, 54 FDC's, Lux 1957, Liechtenstein 1960 FDC + **, zm/m.
Lot #4843 - EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers
1956/1985, verzameling met wat betere zegels met *, quasi volledig tm 1981, zm.
Lot #4844 - EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers
1956/1965, samenstelling van 56 FDC's, met o.a. Luxemburg 1956 en 1957, Nederland 1956 (2x), enz.. in Lindneralbum, zm.
Lot #4845 - EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers
1962/1989, samenstelling CEPT in insteekboek, met velletjes, boekjes en blokken, w.o. Monaco, Jugoslavië, Malta, Portugal, Madeira, Azoren, Turkije, Griekenland, Scandinavië, zm (Mi € +1.700)
Lot #4846 - EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers
1967/1978 'Meelopers', samenstelling in omslagen, FDC's, zegels en blokken + enkele boekjes CEPT, zm.
Lot #4847 - EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers
1968/1984, quasi volledige verzameling FDC's in 3 albums en 5 omslagen, w.o. Sp Andorra 1972, zm.
Lot #4848 - EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers
1968/1994 (zonder 1970 en 1991), vrij volledige verzameling in omslagen, w.o. Sp Andorra m/zm.
Lot #4849 - EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers
1970/1991, quasi volledige verzameling in 2 Davoalbums en 1 insteekboek, zm (Mi € +3.700)
Lot #4850 - EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers
1978/1983,dubbelverzameling (1x postfris en 1x gestempeld) in 6 speciale albums, alles in blok van 4, zm/m.
Lot #4851 - EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers
1979/1980 en 1984/1992, 11 volledige luxeboekjes 'Voor Hoogwaardigheidsbekleders' alle zegels aanwezig (in zeer mooie kwaliteit), (Mi cote ** € 8.700 + gestempeld cote € 5.533 = totale cote € 14.233 euro)
Lot #4852 - EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers
1995/2001, verzameling in Davoalbum, veel volledige jaargangen, zm (Mi € 1.463,60)
Lot #4853 - EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers
2001, bijna volledige jaargang, op 2 insteekbladen, zm (Mi € 218)
Lot #4854 - EUROPA CEPT - Gewone uitgiften & Meelopers
Voorlopers en meelopers, verzameling op albumbladen, w.o. brieven, zegels en blokken, zm/m.
Van Looy & Van Looy
Van Looy & Van Looy stamp auction from the Netherlands,
Read MoreSend Email to Van Looy & Van Looy Or Visit WebSite