N° 26a en 27 '1c geelgroen en 2c blauw', zm (OBP € 155)
Sale #158 , Special Classic Europe
By: Van Looy & Van Looy
Van Looy & Van Looy Sale #158 , Special Classic Europe
On Thursday 22/06 we auction Postcards and Belgian stamps.
Postcards : our usual offer of small cities.
Good luck bidding!
The Van Looy – Van Looy team.
- (-) Remove BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II filter BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
Lot #1456 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 26a '1c geelgroen' (Blok van 4) met perfecte postfrisse gom, zm (OBP € 220)
Lot #1457 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 27A '2c hevigblauw, tanding 15, op dun gesatineerd papier' (Blok van 4) met hoekbladboord en perfecte postfrisse gom, tanding en centrage zie foto, zm (OBP € 360)
Lot #1458 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 27A '2c hevig ultramarijn op dun gesatineerd papier' (blok van 4), zm (OBP € 360)
Lot #1459 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 27b '2c Pruisischblauw' frisse gom doch wat zware plakker- zeldzaam, zm (OBP € 675)
Lot #1460 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 28 B '5c okerrood, tanding 14, op dun gesatineerd papier' met perfecte postfrisse gom, zegels gedeeltelijk gelost, zm (OBP € 1.700)
Lot #1461 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 29 '8c violet', zm (OBP € 230)
Lot #1462 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 29a '8c lila' (Blok van 4) met bladboord, perfecte postfrisse gom, zm (OBP € 980)
Lot #1463 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 29a '8c lila' uiterst fris ex. (OBP € 245)
Lot #1464 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 29a '8c lila' (5x), 1 los zegel + 1 blok van 4 (w.o. donkerbruin vlekje tussen 2 zegels, gom lichtjes verbruind), ntz (OBP € 1.150)
Lot #1465 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 30A '10c grijsgroen, tanding 15' (Blok van 10) w.v. 4 zegels met * en 6 met perfecte postfrisse gom, bijna alle zegels zeer goede centrage, zm (OBP € 1.300 + 150% centrage)
Lot #1466 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 31a '25c lichtultramarijn', zm (OBP € 520)
Lot #1467 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 31A '20c ultramarijn, op dun gesatineerd papier, tanding 15' met fotocertificaat, zm (OBP € 380)
Lot #1468 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 31a '20c licht ultramarijn' (Blok van 4) zeer frisse originele gom met *, zm (OBP € 720)
Lot #1469 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 32A '25c olijf' gedecentreerd, zm (OBP € 540)
Lot #1470 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 32 B '25c olijf', zm (OBP € 475)
Lot #1471 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 32 B '25c olijfgeel op dun glanzend papier' met fotocertificaat, zm (OBP € 475)
Lot #1472 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 32 B '25c olijf' zm (OBP € 125)
Lot #1473 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 32 B '2c olijfgeel, tanding 14, op dun gesatineerd papier' (Blok van 4), de 2 bovenste zegels zeer licht * de 2 onderste perfect **, zeer mooie centrage, zm (OBP € 1.200 150% centrage)
Lot #1474 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 33a '30c roodoker', zm (OBP € 250)
Lot #1475 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 33 '30c okerrood', zm (OBP € 250)
Lot #1476 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 33 '30c okerrood', zm (OBP € 110)
Lot #1477 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 33a '30c roodoker' (Blok van 4) w.o. 2 bovenste zeer licht * spoor de 2 onderste perfect **, vrij mooie centrage, zm (OBP € 720 + % centrage)
Lot #1478 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 34A '40 cent. felroze' (Blok van 4) met hoekbladboord, UITZONDERLIJK mooi en fris van kleur, volledig postfris, in PRACHTSTAAT, zeldzaam in blok van 4 (OBP € 2.500).
Lot #1479 - BELGIE - Uitgifte 1869 - Leopold II
N° 34A '40c felroze' gekeurd Brun, zm (OBP € 160)
Van Looy & Van Looy
Van Looy & Van Looy stamp auction from the Netherlands,
Read MoreSend Email to Van Looy & Van Looy Or Visit WebSite