N° 9 '1 cent. groen' (Blok van 4), zeer mooi en fris van kleur, volledig originele gom met sporen van scharnier, met fotocertificaat (OBP € ++1.840)- zie foto kaft.
Sale #158 , Special Classic Europe
By: Van Looy & Van Looy
Van Looy & Van Looy Sale #158 , Special Classic Europe
On Thursday 22/06 we auction Postcards and Belgian stamps.
Postcards : our usual offer of small cities.
Good luck bidding!
The Van Looy – Van Looy team.
- (-) Remove BELGIE - Medaillons - Ongebruikt filter BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
Lot #1235 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 9 '1c groen' (Blok van 4) alle zegels zeer goed gerand en zeer frisse originele gom, de 2 onderste licht * spoor (quasi **), prachtex. gekeurd Kellens, zm (Liefhebbersprijs)
Lot #1236 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 9 (Horizontaal paar) met gedeeltelijke gom, beide zegels zeer goed gerand, rechterzegel met bladboord en randinscriptie 'Timbres Postes Serie C', diverse sporen van kleine verdunningen en oneffenheden aan voorzijde- doch zeldzaam stuk, m/ntz.
Lot #1237 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 9 '1c groen' zeer goed gerand, ongebruikt zonder gom, enkele lichte sporen van gomkreukjes zoniet zeer mooi, zm/m (OBP € 175)
Lot #1238 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 9 '1c donkergroen' bovenaan nipt maar volrandig, zeer frisse hergomde zegel, zm/m (OBP € 230)
Lot #1239 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 9 '1c groen' hergomd, breed gerande zegel en zeer fris, zm (OBP € 175)
Lot #1240 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 10, goed gerand, nieuw zonder gom, zeer fris ex., met CERT., zm (OBP € 390)
Lot #1241 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 11 '20c blauw' (Blok van 4) alle zegels zeer goed gerand en zeer frisse originele gom, de 2 onderste **- ondanks enkele minieme opmerkingen UITERST ZELDZAAM, zm (Liefhebbersprijs)
Lot #1242 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 13A '1c geelgroen, tanding 12,5 x 13,5' volle originele gom en zonder gebreken, met fotocertificaat, zm (OBP € 344)
Lot #1243 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 13A '1c geelgroen' wat zware * doch mooie variëteit 'Schuine streep in linkerbovenhoek' (zegel nr 188 van plaat 3) (zie gespecialiseerd handboek van Luc Van Pamel pag. 83 en 86) (OBP € 125)
Lot #1244 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 13 Bb '1c olieachtiggroen' (Blok van 4) met perfecte postfrisse gom, PRACHTEX (OBP € ++1.100)
Lot #1245 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 13 Bb '1c olieachtig groen' (Blok van 4) 2 zegels bovenaan * en 2 onderaan **, tanding rechts wat onregelmatig toch zeer mooi (OBP € +825)
Lot #1246 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 13 B '1c geelgroen, tanding 14,5' (blok van 4) w.v. 3 zegels met roestpunten, mooi als albumstuk, ntz.
Lot #1247 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 13 B, 14 B en 16 B '1c groen' originele gom en 1 kort tandje onderaan + '10c bruin' zeer licht * spoor en frisse originele gom + '40c karmijnroze' hergomd (gerekend als zonder gom), zmm (OBP € 485)
Lot #1248 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 13 B '1c geelgroen, tanding 14 1/2' zeer frisse originele gom en licht * spoor, zm (OBP € 95)
Lot #1249 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 14A '10c bruin, tanding 12 1/2 x 13 1/2' (Blok van 4) op 1 plaats versterkt met * (zegel linksonderaan **), zm (OBP € ++570)
Lot #1250 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 15 B '20c blauw, tanding 14 1/2' (Blok van 4) met perfecte postfrisse gom, miniem weervlekje op 1 tandje doch UITERST ZELDZAAM, zm (OBP € ++1.200)
Lot #1251 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 15 B '20c blauw tanding 14 1/2' perfecte postfrisse gom, zeer mooie tanding, zm (OBP € 300)
Lot #1252 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 15 Ba '20c donkerblauw, tanding 14 1/2' (Blok van 4), de 2 bovenste zeer licht * spoor, de 2 onderste ** en alle 4 perfecte centrage, ondanks enkele minieme bemerkingen UITERST ZELDZAAM (OBP € +2.187)- zie foto kaft.
Lot #1253 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 16 Bb '40c vermiljoen, tanding 14 1/2' (Blok van 4) de 2 bovenste zegels zeer licht * spoor, de 2 onderste perfect ** en alle 4 mooie centrage, zm (OBP € +4.000)- zie foto kaft.
Lot #1254 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 16 B '40c karmijnroze, tanding 14 1/2' met wat uitgelopen originele gom, zm/m (OBP€ 680)
Lot #1255 - BELGIE - Medaillons - Ongebruikt
N° 16 Ba '40c roodroze, tanding 14 1/2' met originele gom, wat zware * en iets onregelmatige tanding, wel zeer fris, zm/m (OBP € 700)
Van Looy & Van Looy
Van Looy & Van Looy stamp auction from the Netherlands,
Read MoreSend Email to Van Looy & Van Looy Or Visit WebSite